fbpx
Суспільство
Як то кажуть, no comments: Серіал «Слуга народу» покажуть на російському каналі  ТНТ. Причому, через день після особистої зустрічі Зеленського з Путіним…

Серіал «Слуга народу» покажуть на російському телеканалі ТНТ.

Причому, через день після особистої зустрічі Зеленського з Путіним…

Вперше на російському телебаченні покажуть український серіал «Слуга народу» з чинним президентом України в головних ролях. Шоу буде транслювати російський телеканал ТНТ – воно вже з’явилося в програмі, а російські ЗМІ масово підтверджують інформацію.

Перші 3 серії покажуть сьогодні, 11 грудня. Раніше російські глядачі могли подивитися серіал тільки онлайн.

«Слуга народу» розповідає про вчителя історії Василя Голобородька (Володимир Зеленський), який видав цілий монолог про корупцію і розруху в країні. Його мову зняли на відео школярі і виклали в інтернет, де воно набрало популярність і призвело вчителя до президентського крісла.

Серіал вийшов в листопаді 2015 року на телеканалі «1 + 1». Другий сезон вийшов в жовтні 2017 року, а третій (найкоротший) – в березні 2019 року напередодні президентських виборів. Його подивилися понад 20 млн глядачів без урахування онлайн-сервісів.

Читайте також: КОЛИ НА ДУШІ ВАЖКО, ТРИВОЖНО, ЩОСЬ ГРИЗЕ І ХОЧЕТЬСЯ ПЛАКАТИ – ЧИТАЙТЕ ЦІ ОСОБЛИВІ МОЛИТВИ І ВОНИ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ.

Іронічно, що після серіалу Володимир Зеленський дійсно став президентом України, а його партія більшості називається саме «Слуга народу». Також у користувачів інтернету виникло багато питань з приводу такого анонса на наступний день після зустрічі Володимира Зеленського з Володимиром Путіним в рамках «нормандської четвірки».

І це наводить на певні думки.

Джерело: