fbpx
Цікаве
Як відрізнити звичайне сновидіння від пророчого: 5 знаків віщого сну

Що таке віщий сон? Як відрізнити звичайний сон від віщого? Віщий сон – це сон, який допомагає нам заглянути в майбутнє.

Він може попередити нас про небезпеку, що насувається або ж, навпаки, вказати на те, що хорошого може відбутися найближчим часом.

Пам’ятайте, що в світі сновидінь все дуже неоднозначно. Неможливо точно на сто відсотків сказати, буде ваш сон пророчим або звичайним.

Чому важливо навчитися відрізняти звичайний сон від віщого

Неприємний сон може нам сильно зіпсувати настрій, хоча він не є віщим. Багато хто помилково вважає, що всі погані сни нам про щось говорять. Але в більшості снів погані речі відбуваються тільки тому, що ми їх боїмося і думаємо про це.

Якщо вам приснилося щось погане, не поспішайте думати, що це обов’язково станеться в реальності. Не варто налаштовувати себе на негатив, тому що це лише зміцнить негативні  думки у вашій свідомості.

І навіть якщо поганий сон виявиться віщим, ви завжди можете змінити передбачену долю. Ваше життя у ваших руках, а віщі сни показують лише ймовірний розвиток подій.

Вони приходять до нас не для того, чоби налякати, але для того, щоб попередити про те, що може статися, якщо не вжити щось і не взяти своє життя під контроль. Часто бувають і позитивні віщі сни, які вказують на те, що ви рухаєтеся в правильному напрямку.

Що таке віщий сон і які його ознаки

Є таке, що сни абсолютно ідентичні подій, які вже сталися або можуть статися. Наприклад, хтось може побачити уві сні хворого родича, а потім дізнатися, що він лежить в лікарні. Хтось бачить, як його будинок обкрадають, після чого пропадають гроші або якісь речі.

Часто віщий сон не визначити ніяк. Кращим помічником в цьому є наша власна інтуїція. Якщо Всесвіт хоче щось показати через сон, то ви волею-неволею відчуєте це.

Віщі сни приходять в ніч з четверга на п’ятницю. Ніхто точно не знає, чому саме так відбувається, але, згідно зі статистикою, так і є. Віщі сни можуть мати різний «термін дії».

Одні попереджають про те, що буде сьогодні, завтра, післязавтра, а інші – про те, що буде через рік, два. Вважається, що сни можуть передбачати майбутнє на термін до двох років вперед.

Часто сни, що пророкують майбутнє, сняться в п’ятницю 13, в Повні або затемнення. Це дуже важлива ознака.

Також експерти відзначають, що в основному віщі сни приходять прямо перед пробудженням. Вони набагато рідше сняться пізно вночі.

Хороший ознака віщого сну – відчуття того, що все пережите було немов наяву. Це дуже реалістичні сни, тому їх частіше бачать чутливі люди з високим рівнем емпатії.

Намагайтеся, після поганих сновидінь не думати про негатив, який вам довелося побачити. Так, це може бути неприємно, але контролювати свої сни вкрай непросто. Але пам2ятайте, що реальністю можнте керувати тільки ви.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook