fbpx

Як вижити взимку в будинку без опалення? 8 порад, перевірених і поширених користувачами Інтернету

Як вижити взимку в будинку без опалення? 8 порад, перевірених і поширених користувачами Інтернету

Зі зростанням вартості енергії, та й нашій з вами важкій ситуації, оскільки війна, багато хто з нас почали шукати дешевші способи зігрітися взимку. Крім того, вологі, протягнені та погано ізольовані будинки залишаються дорожчими для опалення.

Ось як не мерзнути цієї зими вдома без опалення.

Інші альтернативи опаленню та поради для кращого комфорту вдома.

То чи існують надійні та прості прийоми, які дозволяють добре жити взимку, і не надто залежати від опалювальних приладів? Наші читачі надіслали нам свої найкращі поради!

Ось як не мерзнути цієї зими вдома без опалення

Альтернатива опалення: уникайте протягів

Повітря може проникати через отвори в будинку. Щоб запобігти втратам тепла, на віконні рами і пороги можна наклеїти валик гумових прокладок. Для цього необхідно використовувати якісний водостійкий герметик, щоб він був ефективним і захищав будинок від холоду та протягів.

Альтернатива опаленню: покращити теплоізоляцію стін

Окрім даху, для запобігання проникненню холодного повітря важливо утеплити стіни будинку. Для ефективної теплоізоляції на внутрішній стіні можна застосувати панелі або блоки.

Інші альтернативи опаленню та поради для кращого комфорту вдома

Закрийте вікна: Щоб не було холодно взимку, необхідно не допускати проникнення зовнішнього повітря в будинок. Перший інстинкт, який потрібно взяти на озброєння, це зачинити вікна та двері, щоб не дати свіжому повітрю проникнути. Якщо у вас немає склопакетів, подумайте про такий трюк: відкрийте штори вдень, щоб тепло проникло у ваш дім, а потім закрийте їх на ніч, щоб утримати тепло.

Встановлення килима: класичне, але завжди ефективне рішення взимку: килим допомагає зберегти тепло через землю.

Готуйте смачні овочеві супи: Любителям вершкового супу ця порада вам сподобається! Гарний гарячий суп містить необхідні поживні речовини (клітковину, вітаміни та мінерали), які допомагають зміцнити вашу імунну систему. Готуйте його з різними сезонними овочами або, якщо хочете, готуйте овочі як рагу. Ваше тіло скаже вам дякую!

Носіть теплий одяг: щоб зігрітися в холодні зимові дні, дістаньте з шафи светри з високим горлом і вовняні та бавовняні речі. Одягайтеся послідовними шарами, якщо необхідно. Оскільки ваші руки і ноги найбільш чутливі до холоду, рекомендується носити тапочки і теплі шкарпетки. Також не забувайте захищати шию від холоду шарфом або косинкою. Нарешті, інвестуйте в пледи: ці ковдри ідеально підходять для проведення теплих вечорів взимку!

Спати в теплі: взимку температура може різко знизитися вночі. Найкраще зараз купити великі теплі ковдри або товсті ковдри. Не забудьте укласти шари, якщо це необхідно.

Споживання гострих страв – спеції! Власне, ці рослинні ароматичні речовини дозволяють посилити термогенез. Що ми маємо на увазі? Їх гострота стимулює нервову систему, тим самим активізуючи теплоутворення організму.

Бережіть себе та будьте здорові!

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page