fbpx
життєві історії
Як я намагалася завоювати його любов, а краще було відпустити. Любіть себе!

Одного разу у мене були дивні відносини. Хлопчик навчався в училищі з якого його відпускали у звільнення тільки по вихідним. Весь тиждень ми листувалися, розмовляли, а коли бачилися, то тільки цілувалися.сТут не було місце розмовам.

І ось одного разу цей хлопчисько сказав, що я йому подобаюся, але він не може сказати, що любить мене.

Це було через два місяці після того як ми зустрічалися. Нам тоді було по сімнадцять і мені здавалося, що це ж ціла вічність, не менше.

І це його зізнання прозвучало як виклик. Я сама його не любила і розуміла, що це нормально, але я стала намагатися здивувати його і щотижня приходила на побачення в новому одязі, перетягати все у подруг і сестер.

Схудла на десять кілограм. Привозила йому свіжої суниці з городу, читала свої вірші і не влаштовувала драм через дрібниці.

Але пройшло три місяці і я зрозуміла, що більше так не можу. Не можу змагатися і намагатися отримати визнання в любові, очікувати його кожну секунду і обманюватися цим.

Не можу думати щодня, що недостатньо хороша, щоб мене полюбити, міряти себе тільки думкою однієї людини, якого я і сама щось не полюбила за цей час.

Якби я нинішня почула такі слова, то тут же б пішла наскільки б сильно мені не подобалася людина, тому що так правильно. Любіть себе.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page