fbpx

Як залишатися продуктивним весь день: три правильні звички

Величезний список справ на день, палаючі проекти і кілька зустрічей після роботи вимагають ще й якої витривалості. Щоб досягати всіх цілей, необхідно бути продуктивним.

Варто завести такі звички, щоб відчувати себе в тонусі весь день.

Щоденний сніданок

Часто люди пропускають сніданок або перекушують кавою, пончиком або булочкою на ходу. Якщо ви пропустите сніданок, то можете втратити запас енергії і концентрацію протягом трьох годин.

Якщо ви з’їсте пончик або інші рафіновані вуглеводи на сніданок, ймовірно, ви протримається ще кілька годин.

Що може стати ідеальним сніданком для тривалої концентрації? Овочевий омлет з томатами і зеленню. Чому? Білок стає стійким джерелом палива для вашого організму, це дозволяє підтримувати вас протягом дня.

Ви залишаєтеся зосередженим і енергійним протягом п’яти-шести годин і відчуваєте менше тяги до цукру.
Іншим хорошим варіантом є проста вівсянка з корицею, мигдалем, волоськими горіхами і насінням льону.

Післяобідній перекус

Перекус через кілька годин після обіду постачає вас додатковою енергією до кінця дня. Також це запобігає переїданню ввечері. Для перекусу підійдуть яблука, хумус, морквина або невеликий смузі.

Хороший сон

Переїдання на ніч або перекушування перед сном будуть мати негативний вплив на ваш сон. Замість цього організуйте собі легку вечерю за три години до сну.

Заведіть собі приємний ритуал, щоб заспокоїтися перед сном. Наприклад, подумайте про три досягнення за день і запишіть три речі в план на завтра.

Читайте також: 22-РІЧНА ВЧЕНА ПРИДУМАЛА КОРИСНЕ ПИВО

Джерело.

You cannot copy content of this page