fbpx
Суспільство
“Як же ми пишаємось нашою першою леді. Такого почуття до політиків у мене особисто не було ніколи. Дякую”. До обрання Зеленського президентом Юлія гостювала на його сімейних святах

Свою думку про першу леді України висловила дружина українського ведучого Анатолія Анатолича Юлія Бойко, яка на даний час проживає разом з дітьми у Франції.

21 липня в Instagram вона опублікувала допис, в якому заявила, що разом з іншими українцями пишається дружиною українського президента Оленою Зеленською.

Таким чином Юлія відреагувала на візит першої леді України до США.

“Як же ми пишаємось нашою першою леді. Такого почуття до політиків у мене особисто не було ніколи. Дякую”, – написала дружина ведучого.

Нагадаємо, днями Олена Зеленська прибула до США. Візит відбувся 18 липня на запрошення першої леді США.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений ЮЛА 🇺🇦 (@yulattt)

Під час свого візиту до Вашингтона перша леді України зустрілася з президентом США Джо Байденом та його дружиною, першою леді Джилл Байден.

Наступного дня, 20 липня, Зеленська виступила у Конгресі США і попросила передати Україні ППО для захисту від російських окупантів. Її виступ став першим зверненням дружини іноземного президента в історії Конгресу.

Анатолій Анатолич у липні в ефірі “Люкс ФМ” поділився, що до обрання Зеленського президентом його дружина гостювала на його сімейних святах.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.