fbpx
життєві історії
Як же шеф відрізнявся від мого чоловіка-невдахи! Богдан навіть роботу пристойну знайти не може. Можливо, нічого б і не було, але Тимофій Миколайович теж почав приділяти мені увагу

Живемо із чоловіком Богданом 9 років, нашій з дочці Олі 8 років. Жили ми не тужили, але коли я вийшла на роботу, несподівано для себе закохалася у свого шефа Тимофія, хоч він і одружений.

Свого чоловіка я раніше любила, але потім поступово охолонула до нього: Богдан невдаха, навіть роботу пристойну знайти не може. Можливо, нічого б і не було, але Тимофій Миколайович теж почав приділяти мені увагу. Ми затримувалися на роботі, він пригощав шампанським, говорив компліменти і я мліла…

Тимофію за сорок, його дружині давно за тридцять, а мені лише 28. Сім’я у шефа тільки на вигляд зразково-показова, дружина красива, троє дітей, але я, дивлячись на неї, відчувала свою перевагу: раз її чоловік тягнувся до мене, значить, я краща, правда?

Вона нічого не підозрювала. Наш роман із шефом тривав близько п’яти років, а його дружина за цей час народила ще сина. Але нашим стосункам настав кінець, коли дружина його викрила.

Тимофій мені більше не дзвонить, хоч нам було так добре разом. Вона йому влаштувала виставу по повній програмі: на розлучення подавала, шантажувала дітьми, а він тепер бігає перед нею на задніх лапках, наче песик. І мені дісталося від неї, хоча мені було її шкода, і нічого поганого їй я не хотіла. Дружина шефа врешті-решт його вибачила, все пробачила і залишилася з ним.

Мені довелося виїхати з міста. Мій чоловік поки що нічого не знає, тому що він завжди на заробітках, та й взагалі йому я практично байдужа. Впевнена, що у Богдана теж хтось є, але мені це й не важливо. Ось такі справи. Життя тепер починаю майже з чистого аркушу, руки не опускаю, бо у мене є моє щастя – донечка.

Автор: Галина

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!