fbpx
Цікаве
Як живе зараз колишній зять Тимошенко: танці уродженця Одеси в парижському клубі. “Вилетів “чоловік” 18 лютого рейсом Київ – Дубай, і досі не повернувся, орієнтовно в середині березня оселився в Парижі, загалом “Вона працює, він танцює”

Як живе зараз колишній зять Тимошенко? Про це стало відомо з відео російської моделі.

Російська модель Анастасія Пруткіна на своїй сторінці в Instagram показала ролик зятя колишнього прем’єр-міністра України, лідера партії “Батьківщина” та нардепа Юлії Тимошенко – американського бізнесмена Артура Чечеткіна. Про це 9 травня у Facebook повідомив український бізнесмен Сеяр Куршутов. Він зберіг відео, опубліковане Пруткіною. Модель незабаром видалила ролик із Instagram.

“Артур Чечеткін. Зять Юлії Тимошенко. Чудово проводить час у Парижі. Вчора його бачили в клубі Aux Trois Mailletz, який танцював у компанії з росіянкою Анастасією Пруткіною, яка навіщось виставила кадр з Артуром в Instagram. За моєю інформацією, вилетів “чоловік” 18 лютого рейсом Київ – Дубай, і досі не повернувся, орієнтовно в середині березня оселився в Парижі, загалом “Вона працює, він танцює”, – написав Куршутов.

Нагадаємо, Артур Чечоткін – уродженець Одеси, але має американське громадянство.

Донька Тимошенко одружена вдруге. Весілля із Чечеткіним зіграли у грудні 2014 року. У пари троє дітей: шестирічна дочка, трирічний та однорічний сини – Єва, Давид та Адам.

Від першого чоловіка, нині покійного британського музиканта Шона Карра дітей у Євгенії немає.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.