fbpx

Як зменшити негативний вплив косметики на шкіру

Навіть якщо ви ретельно змиєте макіяж ввечері, шкіра за ніч не встигає відновитися, передає Сегодня.

Багато дівчат не мислять свого життя без косметики. Однак ваша шкіра від цього далеко не в захваті. З одного боку, навіть якщо ви ретельно змиваєте мейк-ап ввечері, за ніч шкіра не встигає відновитися. Щоб пори прокинулися після затурканості від тонального крему потрібна хоча б доба. Знову-таки, багато хімічних компонентів, що входять до складу косметики, псують шкіру або навіть викликають алергію, пише “Хочу”.

З іншого боку, макіяж в мегаполісі, наповненому пилом і брудом, навіть в чомусь корисний. Забиваючи пори, він, безумовно, не дає шкірі дихати, але і не пропускає вихлопні гази та інші шкідливі речовини.

Читайте також: Вінницька школярка закохала в себе мережі одним прекрасним вчинком: фото

Ймовірно, ви чули про дієту 5: 2, при якій 5 днів в тиждень ви харчуєтеся, як завжди, а в інші два влаштовуєте розвантаження. Те ж саме може працювати і для шкіри з макіяжем. Банальна відсутність косметики хоча б 24 години (краще 36) допоможе обличчю повернути здоровий блиск.

У ці дні краще всього відмовитися взагалі від будь-якого впливу на шкіру, крім водних процедур. Тому що навіть, здавалося б, корисний зволожувач при постійному використанні робить шкіру нездатною до природного зволоження. З тієї ж причини в ці дні краще відмовитися і від масок, навіть якщо вони повністю складаються з натуральних інгредієнтів.

Читайте також: Небезпека за кермом: що не можна взувати водію, – результати дослідження

Звісно, будь-які жертви в вигляді розвантажувальних днів будуть марними, якщо в інші дні харчуватися всім, що трапиться під руку. Так і з макіяжем – якщо ви звикли накладати кілька шарів бази, тонального крему і пудри з рум’янами, то великої користі від дня без мейк-апу не буде.

You cannot copy content of this page