fbpx
Цікаве
Яка дата весілля – таке і життя. Дуже часто молодята обирають цікаві дати весілля, або обирають пов’язані дати з іншими важливими подіями. Ми вам розповімо, як обрати правильну дату весілля згідно з нумерологією

Спеціально підготовлено для ibilingua.com

У мене: взаємодопомога – це девіз цсім’ї. Чоловік все життя любить свою дружину, завдяки чому вона є найщасливішою жінкою на землі. Піклується про неї, допомагає у всьому.

Дуже часто молодята обирають цікаві дати весілля, як, наприклад, 02/02/2020, або обирають пов’язані дати з іншими важливими подіями. Потрібно дуже уважно віднестися до дати весілля.

Ми вам розповімо, як обрати правильну дату весілля згідно з нумерологією.

Для прогнозування відносин, обрахуйте число вашого шлюбу. Наприклад, люди одружилися 23/7/2001. Додаємо, 2 + 3 + 7 + 2 + 1 = 15 потім додаємо 1 + 5 = 6. Їх число шлюбу дорівнює 6. Розрахуйте число та прочитайте розшифрування:

  • Одиниця

Це чудова сім’я, у якій панує взаєморозуміння і злагода. У них все йде, як по маслу. Таке подружжя ніколи не буде вдаватися до зради. Зажди будуть віриним один одному.

Але це не виключає того, що навіть така пара може бути на межі розриву. Правда, любов для цих людей на першому місці. Чоловік в такій парі є головним, але він завжди буде дослухатися до дружини.

  • Двійка

В такій сім’ї поєднуються люди, які дуже схожі за своїм характером та темпераментом. Такі люди люблять робити все разом.

Такі люди рідко стикаються з проблемами, адже вони мислять однаково. Подружжя знаходиться на одній хвилі, їх об’єднують спільні цілі та бажання. Їм весело проводити разом час.

Чоловікові в такій парі комфортно і затишно, бо його права ніхто не утискає. Жінка – берегиня вогнища, готова чекати свою другу половинку вічно.

Читайте також: Притча про те, як втихомирити свій гнів. Пам’ятайте, що будь-яка стихія в житті – тимчасова. Варто просто перечекати

  • Трійка

Проблеми для цієї сім’ї не рідкість. Вони постійно через дрібнички сваряться. Це все відбувається через непорозуміння, адже подружжя рідко висловлює своє незадоволення.

Пара не чує один одного, а кожен намагається натягнути ковдру на себе. Воги не можуть проговорити свої проблеми. Цей шлюб приречений на конфлікти та суперництво. Вічні сварки лише призведуть до погіршення відносин.

Чоловік не готовий сприймати бажання і цілі дружини, а жінка завжди буде любити більше дітей, ніж чоловіка.

  • Четвірка

У цій сім’ї буде багато дітей, тому щастя цій парі не позичати. У них завжди взаєморозуміння є. Це справжня скеля з міцних та дружніх відносин, і кожна дитина буде лише новим каменем зміцнення.

У такій сім’ї чоловік буде відповідати за матеріальне забезпечення, а жінка — за домашній затишок.

  • П’ятірка

Це ідеальний шлюб, у якому красива пара творить чудові відносини. Не виключаються конфлікти, які будуть вирішуватися розмовами та компромісом.

Інколи люди в цій парі можуть приховувати образи на партнера, що може підірвати довіру.

Чоловік буде дарувати жінці свободу до тих пір, поки вона не стане у нього на шляху.

  • Шістка

Шлюб, який був створений під цим числом, може бути міцним лише за наявності одного лідера. Якщо ж двоє людей прагнуть відстоювати свої принципи, то такий шлюб буде приречений.

Подружжя буде міцним тільки в тому випадку, якщо хтось поступиться власними інтересами. То ж треба начитися один одному поступатись.

Чоловік в такому шлюбі завжди хоче бути головним, і у нього це вийде. Жінка буде відчувати себе незатишно в такій сім’ї, але готова буде терпіти, якщо на те є причини.

  • Сімка

Це сім’я, у якій панує гармонія, спокій, взаєморозуміння. Вони завжди допомагають один одному та діють безкорисно. В них завжди панує любов та затишок. В такому подружжі основними є побут і фінансова стабільність.

Коли ж в парі все ідеально, вони можуть розслабитися, що може призвести до розладів і навіть грозить розлученням.

Чоловік готовий йти на компроміс заради щасливої ​​родини, для нього це найважливіше. Жінка відчуває себе затишно і комфортно.

  • Вісімка

У цій сім’ї любов триває вічно. Хоча на їх шляху і трапляються непорозуміння, вони вирішують розмовами та компромісами. Взаємодопомога – це девіз цієї пари.

Чоловік все життя любить свою дружину, завдяки чому вона є найщасливішою жінкою на землі.

  • Дев’ятка

Ця цифра не сприяє хорошому шлюбу. В партнерів можуть виникати неприємності через брак уваги, а інколи й зради. Обоє сторони, не хочуть старатись, покращувати відносини.

Швидше за все, виною тому буде або бізнес, або робота, або ще якісь побічні, але не менш важливі для чоловіка мотиви, щоб знехтувати інтересами другої половинки.

В такій парі чоловік – справжній кар’єрист, який не зважає на свою дружину. І ніколи не буде захищати, якому важливіші свої інтереси.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Тоді підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням  ibilingua.com

facebook