fbpx
життєві історії
Якби ж то наша Маруся на знайомство свого Максима привела, а то ж відразу нам рубанули: “Ми вже дорослі! Навіть не думайте нас переконувати. Хочемо весілля! – Ну які дорослі? Доню, одумайся! Тобі тільки двадцять минуло. Я б ще не сперечалася, якби зять нормальним був. Ну уявіть собі таку картину: заходить, здоровкається з моїм чоловіком, і каже: “прівєт, дєдуля!”

Якби ж то наша Маруся на знайомство свого Максима привела, а то ж відразу нам рубанули: “Ми вже дорослі! Навіть не думайте нас переконувати. Хочемо весілля! – Ну які дорослі? Доню, одумайся! Тобі тільки двадцять минуло. Я б ще не сперечалася, якби зять нормальним був. Ну уявіть собі таку картину: заходить, здоровкається з моїм чоловіком, і каже: “прівєт, дєдуля!”

Одна моя знайома якось під час зустрічі почала скаржитися на те, що дочка ні з того, ні з сього в будинок чоловіка привела. І не просто для знайомства з батьками, а одразу заявила, що вони збираються гуляти весілля.

Ситуація складається цікава та незрозуміла. З одного боку, вони живуть усі разом. Але ні тато, ні мама досі особистим життям доньки не цікавилися. Батько взагалі не любить на такі теми розмірковувати, а матері ніяково щось у дочки питати.

Отак вони й жили, доки дочка сама майбутнього зятя до будинку не привела. Саме те, що дочка зустрічається з молодим чоловіком, стало для сім’ї потрясінням.

Батькам дочка весь час говорила, що ходить гуляти з подружками, а ті не сильно втручалися.

Дівчині вже двадцять років, тому немає нічого дивного, що вона з чоловіками зустрічається. Особисто я вважаю, що в такі роки вже не рано з хлопцем бачитись. А подруга журиться, що цей її залицяльник не блищить добрими манерами, взагалі поганий і неповажно ставиться до старших.

Він із першої зустрічі їм не сподобався. Хоч на вигляд і пристойний, широкоплечий, кучерявий, але на руках має татушку.

Сім’я моєї знайомої порядна, віруюча, не можуть такого прийняти. Хлопця звуть Максимом.

З главою сім’ї Максим взагалі відразу на ти перейшов: “Прівєт, дєдуля!”. Дочка взяла хлопця за руку та посміхається. Жартує. Тільки батько був явно не в захваті від такого відношення. Ну який він дід…

Максим одразу ж пройшов на кухню і навіть руки не помив. Подруга ж помітила це і була здивована. Розсівся на дивані, ноги розкидав, наче цар, а дочка притулилася до нього і не відлипає. Ну, заварили чаю, почали розмовляти.

Про що була розмова:

Максим закінчив технікум, далі йти вчитися не планує. В армію також не збирається. Тато в офісі працює мати на державній посаді. Виходить, що він із звичайної середньостатистичної та далеко не бідної сім’ї. Коли батько поставив йому питання, щодо роботи, то він відповів: “Та постійної поки немає, що запропонують, то й виконую”.

Задають йому питання щодо захоплень, чим займається на дозвіллі, а він їм і видає: “З хлопцями пінне випиваю”.

Але найбільше подругу здивувало те, що він до них на ти звертався. Враховуючи її природну ввічливість, вони стали виправляти його, робити зауваження.

Уявляєш, він мені дає кухоль і командує: “Налий мені ще трохи”. Невже молодь зовсім невихована тепер? Як можна так неповажно ставитися до старших людей? — журиться подруга.

Масла у вогонь почала підливати донька, яка доповнила історію тим, що зібралася за нього заміж виходити. Максим підтакнув їй. Але без якогось особливого захоплення. Щодо особистого життя батьки нічого не питали, але подруга підозрює, що “все серйозне” у них вже було.

Максим провели до дверей. Доньці сказали прямо, що вони не згодні з її вибором і не дозволять вийти за нього заміж. Якщо взагалі до цього справа дійде. Маруся розплакалася. Сказала, що це її кохання до кінця життя і ні на кого вона свого Максима не проміняє.

З ранку знову почали обговорювати цю тему, але дочка вперлася і все тут. Ображена на батьків і все. Подруга здивована і не розуміє, як їй бути далі.

Що взагалі зробити у такій ситуації. Адже можуть і онука одного дня в дім занести. І що ж тоді робити? Як бути?

Я сама не знаю, що їй порадити. Ясна річ, перша закоханість і таке інше. Хлопець гарненький, супергероя з себе показує, а дівчата на таке ведуться. Але з іншого боку, якщо вони поставлять її перед вибором, то зовсім не факт, що вона вибере кохання.

А що б ви порадили розгубленим та засмученим батькам? Пустити все на самоплив чи вживати якихось заходів?

Фото ілюстративне