fbpx
Суспільство
Які сім речей жінка не повинна робити в стосунках

У відносинах важливо не втратити себе. І в цьому плані емоційно зрілі жінки відрізняються від тих, хто занадто чутливий, по-дитячому наївний і непосредственен в стосунках.

Здоровий глузд у відносинах дозволить не втратити голову, а залишатися в стосунках в здоровому глузді.

Які сім речей жінка не повинна робити в стосунках

1. Вони не ставлять партнера на перше місце

Багато жінок закохуються і втрачають голову, і як результат відмовляються від своїх потреб і бажань, в основному роблячи акцент тільки на те, чого хоче партнер. Вони хочуть догодити, не вміють говорити “ні” і роблять все, про що їх попросять.

З іншого боку, розумні жінки розуміють, що спочатку вони повинні подбати про себе, а тільки потім про когось іншого. Вони самі для себе пріоритет № 1.

2. Вони не зляться на правду

Вам не потрібно брехати розумної жінки. Вона не вийде і себе і не почне кричати, тупаючи ногами, почувши реальні факти.

Правда – єдиний спосіб вирішити проблеми і уникнути тієї абсурдної витрати часу, яка є результатом брехні. Крім того, розумні жінки розуміють, як “працює” світ, і вміють приймати реальність як є.

3. Їх дуже складно провести

Емоційно незрілі жінки готові закрити очі на брехню, тому на них можна легко вплинути. Однак розумна жінка розуміє, що брехня – це форма маніпуляції, і терпіти це вона точно не захоче.

Якщо вона виявить, що ви їй брешете, то спершу з’ясує причину, чому ви це зробили, а потім прийме рішення, чи варто їй продовжувати мати відносини з вами чи ні.

Читайте також: ТОП-5 ПРОДУКТІВ, ЯКІ ЗНІМАЮТЬ ГОЛОВНИЙ БIЛЬ НЕ ГІРШЕ ЛІКІВ

4. Вони не прикидаються кимось, ким вони не є

Незрілі леді адаптуються до оточуючих їх людей і носять маски. Розумні жінки знають, що вони такі, які вони є, а якщо іншим це не подобається, то це чужі проблеми.

Вони не зміняться і тим більше не дозволять партнеру намагатися змінити їх. Вони розуміють, що грати чужу роль – дія виснажливе, і в будь-якому випадку це не варто того. Вони кажуть, що хочуть сказати, і роблять те, що хочуть робити.

5. Вони не намагаються навмисно завдавати шкоди партнеру

Емоційно зрілі жінки ніколи не витрачають час і нерви на образи, розбирання або з’ясування відносин, бажаючи якомога болючіше вразити партнера. Вони стежать за своїми словами, тоном голосу і змістом того, що вони говорять.

І якщо їм щось не до душі, вони теж це висловлять, але тактовно і інтелігентно. А якщо це не допомагає, то вони просто розгорнуться і підуть.

6. Вони терпіти не можуть абсурдні драми

Драма завжди була частиною життя людей: брехня, образливі почуття, уявні сценарії або інші ігри в стосунках. Це конфлікт, який не обов’язково повинен бути реальним, і розумні жінки знають про це.

Така жінка не стане терпіти маніпуляції, витівки і театральні дійства, а чітко повідомить партнера, що вона не бажає брати участь в цьому спектаклі, і її не потрібно переконувати в чомусь, що не відповідає дійсності.

7. Вони не дозволять будь-кому використовувати їх

Розумні і емоційно зрілі жінки знають, що вони заслуговують відносин тільки з тими людьми, які піклуються про них, а не намагаються їх використовувати в своїх цілях.

Звичайно, вони в курсі, що деколи треба йти на компроміс, і навіть можуть в чомусь поступитися партнерові, але тільки не своїми принципами, поглядами і переконаннями.

Якщо партнер завжди концентрується виключно на свої потреби, розумна жінка не стане витрачати на нього свій безцінний час.

Джерело.

facebook