fbpx

Що відбудеться з вами після першого заняття в спортзалі: 4 зміни

Одне спортивне тренування може принести вам дивовижний діапазон миттєвих переваг: від підвищення самооцінки до спалаху креативного мислення, пише 24 канал.

  • Загальна користь для тіла

Залежно від типу тренування, яке ви виконуєте, може бути багато корисних змін, в тому числі поліпшення ефективності серцево-судинної системи.

Також збільшення щільності кісткової тканини, підвищення метаболічної ефективності, збільшення м’язової маси і, звичайно, зменшення жиру.

Читайте також: ЯКІ ПРОДУКТИ НАЙШКІДЛИВІШІ ДЛЯ СЕРЦЯ

  • Поліпшення сприйняття свого тіла

Всього одне заняття може справити позитивний вплив на те, як ви бачите себе. Згідно з дослідженням, навіть після 30 хвилин занять, людина ставиться краще до свого тіла, ані ті, хто 30 хвилин читали.

  • Покращує функціонування мозку

Одне тренування впливає на фізіологію всього мозку. Наприклад, величезна кількість досліджень показала, що одне тренування може посилити активність в префронтальній корі головного мозку, відповідальній за пам’ять і увагу.

  • Поліпшення настрою

Регулярні вправи покращують загальне сприйняття і ставлення до життя. Але перший раз на біговій доріжці теж може творити чудеса.

Дослідження показали, що заняття спортом підвищує рівні трьох основних хімічних речовин: серотоніну, дофаміну і норадреналіну. Це три нейpoтранcмітepи, пов’язані з кращим настроєм, які aнтидeпpecaнти намагаються збільшити.

You cannot copy content of this page