fbpx
Без рубрики
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!

Всю Україну вразили школярі з Вінниччини: у Іванівській ОТГ, в селі Іванів  Калинівського району, на своєму чудовому пришкільному спорткомплексі учні кожного дня перед уроками роблять всі разом ранкову зарядку. Участь у ній беруть діти 5-11 класів та вчителі.

Це вже стало доброю традицією школи: за 15 хвилин до початку занять школярі і їх наставники збираються на свіжому повітрі для руханки на своєму спорткомплексі, який вважається найкращим серед об’єднаних громад.  Витратили на нього, до речі, понад 3 млн. грн.

“Це вже стало традицією. Всього на зарядку приходить 350 учнів. Заняття проводимо перед уроками протягом 15 хвилин”, – розповідає директор школи Ольга Гаврилюк.

Великий спортивний комплекс просто неба відкрили в селі Іванів Калинівського району Вінниччини торік до Дня Незалежності. Майстри збудували велике футбольне поле з штучним покриттям та потужним освітленням. Поряд – тенісний корт, який можна використовувати для баскетболу та волейболу.

ФОТО надано Ольгою Гаврилюк

Джерело

facebook