fbpx
Суспільство
Які жінки подобаються багатим і знаменитим чоловікам

Нopoвлива фатальна жінка пробуджує у чоловіків iнcтuнкт мисливця, повідомляє «Сегодня».

Багато людей шукають рецепти щасливого сімейного життя. У яких жінок більше шансів зустріти ідеального чоловіка.

Нopoвлива фатальна жінка пробуджує у чоловіків iнcтинкт мисливця. Вона ефектно одягається, cпoкyшає чоловіків не тільки красою, але й розумом.

Красномовний факт: у 2017-му році в список найбагатших людей світу журналу Forbes увійшли 2043 людини, з них 227 – жінки. У порівнянні з 2013 роком цифра зросла майже вдвічі.

Читайте також: ПРО ЩО “ГОВОРЯТЬ” КОЛЬОРОВІ СНИ

“Це навіть цікаво захопити цю противну і бізнесвумен високого рангу, – каже український артист Павло Зібров. – А ось ласкава тихоня оточить ніжністю, турботою і нагодує борщем”.

Втім, сильний характер у жінки може перешкодити сімейному щастю. Відома актриса Різ Уізерспун свого першого чоловіка Райана Філіпа перетворила в домогосподарку.

Він пожертвував кар’єрою, щоб сидіти з дітьми, а Різ заробляла гроші. Звичайно, такий нещасливий шлюб протримався всього дев’ять років.

“Якщо чоловікові хочеться, щоб ним керували, то він буде шукати собі таку бізнесвумен, щоб вона і в домашніх справах говорила, що йому робити”, – говорить телеведучий Анатолій Анатоліч.

Однак, як показує практика, багаті чоловіки обходять нopoвливих красунь десятою дорогою, а одружуються на тихонях. Так, наприклад, своєю простотою і природністю Прісцилла Чан зуміла підкорити серце самого відомого мільярдера Марка Цукерберга.

“Така жінка буде сидіти тихіше води і нижче трави”, – підтверджує телеведучий Сергій Зенін.

Виходить, тихоня, у якій завжди повний холодильник, перша знайде свого сім’янина. Хоча бути тихонею – не означає бути нецікавою.

Просто такий тип жінка підлаштовується під свого чоловіка. Як правило, це відбувається тільки в тому випадку, якщо їй самій такий сценарій підходить.

facebook