fbpx

Чим потрібно зайнятись 9 вересня, щоб бути здоровим увесь рік

У цей день традиційно збирають горобину, яка дуже добре впливає на opгaнiзм людини.

У церкві 9 вересня вшановується пам’ять Пимена Палестинського і Пимена Великого. Пимен Великий народився близько 340 року в Єгипті. В юні роки він вирішив присвятити себе вірі в Бога і пішов у Скитський монастир разом з двома своїми братами.

Однак у 407 році на монастир напали племена берберів, які зруйнували обитель. Ченцям довелося переселитися в руїни одного з довколишніх язичницьких храмів. Там вони вели праведне і строге життя, чим заслужили повагу місцевих жителів.

Зовсім скоро у ченців з’явилися учні з числа селян. Пимен виділявся своїм красномовством, і на доказ цього існує навіть збірка його афоризмів. Відійшов він у віці 110 років.

Що стосується Пимена Палестинського, то він народився в VI столітті і мешкав у пустелі, намагаючись проводити весь вільний час в молитвах і думках про Бога.

Саме він одного разу розповів іноку Агафонік про свій гріх, який його мучив, і за який Пимен очікував розплати.

Коли Пимен був пастухом, то побачив, що одного разу повз його стада проходить людина. Пси Пимена кинулися на нього, і розірвали. Він не наважився підійти і врятувати людину, за що Бог сказав йому, що він помре точно такий же смертю. Згодом сталося саме так.

Читайте також: ДИВОВИЖНА КОРИСТЬ ЧАСНИКОВОГО ЛУШПИННЯ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я

9 вересня вшановували горобину, якасаме визрівала, і можна було збирати врожай разом з калиною. Предки цінували чудодійні властивості горобини і калини.

Знахарі рекомендували вживати зілля на їхній основі, щоб вилікуватися від застуди, нервових захворювань, підвищити імунітет, поліпшити згортання крові.

Горобину використовували як бактерицидний засіб. Багато 9 вересня підвішували грона горобини над дахами своїх будинків.

Народні прикмети на 9 вересня

Багато горобини вродило 9 вересня – осінь похмурою буде, а взимку можливі сильні холоди.

Гроза 9 вересня віщує теплу осінь.

Якщо людина народилася 9 вересня, то буде невразливою для своїх ворогів. В якості талісмана підійдуть такі камені, як онікс і олександрит.

Якщо птахи не всю горобину з’їли – зима теж не буде суворою до людей.

You cannot copy content of this page