fbpx
життєві історії
Якось після весілля моя невістка попрала одежу, і вивішала мені попід хату. Скажу відверто, дивитись там не було на що: одні шнурки. Яку вони функцію виконують? Але якщо тут я змовчала, бо чоловік попросив, то на ювілеї у своєї сестри, де всі наші діти зібралися, я не стрималася. Доні мої були дуже гарні, в сукенках в квітку, ну а невістка з себе вирішила чуда показати. Ох і мали що родичі дома обговорювати. Ні встида ні совісті! Як тепер з цим жити

Живемо ми з чоловіком в селі, виховали двох доньок і сина. Дочки наші вже давно створили свої сім’ї живуть окремо від нас. А син наш зовсім недавно, як став на рушничок щастя.

Живе він з нами, привів нам невістку. Та та невістка сильно відрізняється від моїх доньок. Така панянка, модниця, що в цілому селі годі таку знайти.

Губи в неї не природні, то мені вже сусідка на це увагу звернула, я й не могла подумати такого собі, та почала придивлятись дивлюсь і справді ті губи, якби їх бджоли покусали.

Але то молодь пішла! Відчуваю, що зганьбить вона нас ще на все село.

Де той наш Артем дивився, та він хлопець в нас розумний, в свої 23 вже й на машину сам собі заробив, в хаті гарні ремонти, ще до весілля поробив, тай заробляє він пристойно, завжди, як то кажуть, при грошах крутиться.

Вчора моя невістка попрала одежу, і вивішала мені все попід хату. Скажу відверто, дивитись там не було на що: одні шнурки. Яку вони функцію виконують?

Та їй ще дітей чоловіку потрібно подарувати, а ті шнурки, вибачте мене, все там поперетискають, то як то називається?

Я змовчала, бо чоловік попросив, щоб я не пхалась. “Вони молоді, сучасні, їм краще знати, а наше діло допомагати чим можемо”.

Та цієї неділі сестра моя нас запросила на свій ювілей до ресторану, була запрошена там вся наша родина. Всі мої діти позїжджалися на таку подію. Так моя невістка так вибралася, що всі родичі мали що потім обговорювати.

Та вона ганьбить мого сина. Я вже тут мовчати не буду. Бачу, як я не втручусь, то далі вона на себе роги начіпить. Прийшла вона в ресторан в такій сукенці, як сітка, всю її через ту сітку видно.

Натягнула ті свої шнурки, ну ніякого встиду заміжня жіночка не має. Я не здивуюсь, як вона ще така до церкви прийде. Всю гостину я зі встиду горіла.

Читайте також: Останній раз свекруха в п’ятницю перед Спасом до нас приїжджала. Як тільки поріг переступила, почала оглядати, як, що і де лежить, бо може “криво”. Клітчасту сумку як виставила на столі, я ледь не впала. Все готове, від холодця в слоїчку, до голубців накручених. Я з одного боку зраділа, що пару днів не прийдеться біля плити стояти, а з іншого, в мене що – “дві ліві”? Але мирилась з Вірою Іванівною я до того часу, поки вона в шафу з перевіркою не залізла

Та мої дівчата, повдягали собі такі гарні сукенки, в квіточки. Такі гарні босоніжки на зручному каблучку, на голові собі зачіски зробили.

А та натягнула такі шпиляги, що майже на пальцях ходила, волосся розпустила і все. Та як ти вже таку панянку бавишся, то хоч причешися гарно.

Я не знаю, люди добрі, як мені до тої невістки підійти? Як їй пояснити, що вдягається вона не пристойно?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page