fbpx
життєві історії
Якось заходжу я в ванну кімнату і застаю таку картину, як одна із сестер мого чоловіка, зливає собі в баночки наші миючі засоби, а вони не дешеві, бо працюю я косметологом, і “підробками” не користуюсь. Я все розумію, мало з того, що приїжджають вони гурмою без нічого, і користуються всім нашим, так вони ще й без дозволу беруть собі що хочуть додому. Хотіла підняти “бурю”, але через чоловіка зупинилася

З чоловіком ми одруженні більше шістнадцяти років, виховуємо дві прекрасні донечки, старшій Анні вже п’ятнадцять, а молодшій Веронічці одинадцять.

З чоловіком, все що ми маємо на даний час, а це величезний будинок поблизу міста, як в домі так і навколо в нас дизайнерське оформлення. В нас у кожного своя автівка.

І всього цього ми добились самі. Чоловік мій працює в IT сфері, ну а я лікар косметолог. У нас в домі завжди професійна доглядова косметика, адже я дбаю за здоров’я шкіри і волосся моїх рідних.

Мій чоловік сам з багатодітної сім’ї, у нього є ще брат і три сестри. Відразу зауважу, що жодна з його сестер не досягла таких успіхів, а ось брат постійно пропадає на заробітках щоб протримати свою сім’ю.

Якось з’явилась така традиція, що сестри чоловіка почали приїжджати до нас у гості на місяць під час літніх канікул у школі. Сказати, що це мені до вподоби я не можу, адже в хаті утворюється від таких гостей суцільний балаган.

В них є звичка брати речі і ніколи не класти на свої місця, що дуже мене дратує. Дочкам дуже подобається адже в такій великій компанії завжди веселіше.

Я почала помічати, що мої дівчата геть збились з режиму, перестають підтримувати порядок так як я їх вчила.

Та ці літні канікули я в більшості проводила на роботі, терпіла як могла їх присутність, вже через два дня наші гості мають їхати. Якось заходжу я в ванну кімнату і застаю таку картину, як одна із сестер мого чоловіка, зливає собі в баночки наші миючі засоби.

Я все розумію, мало з того що приїжджають вони гурмою без нічого, і користуються всім нашим, так вони ще й без дозволу беруть собі ще й додому.

Читайте також: Нам з чоловіком дуже важко далось батьківство. Скільки років ми чекали на це диво. І одного дня у нашій сім’ї залунав дитячий сміх. Сина ми назвали Сергійком. Він дуже світла і вихована дитина. Коли в наші двері постукали і вручили йому повістку, всередині мене ніби щось увірвалось. Я намагалась його втримати, та поклик захищати Батьківщину зробив те, що зараз він в “гарячій точці”. Та дякувати Богу, є те, що мене рятує!

Я вже більше не можу це терпіти, хочу відмінити цю традицію, та хвилююся, що своїми вчинками ображу чоловіка, адже він ріс в великій сім’ї і йому до вподоби такі зустрічі, тому знову мовчки на все закриваю очі.

Як позбутись такої традиції?

Автор – Успішна Емма

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page