fbpx

Якщо нема кому посидіти з дитиною, а відлучитися все-таки треба, спробуйте не заправити ліжко, організувати побільше немитого посуду, і покласти на видному місці купу непрасованої білизни. Не сумнівайтеся, що невідомі сили вже тягнуть свекруху до вашого порога. Дитина загралася на вулиці і зникла з радарів, і другу годину ви тихо сивієте біля телефону. Але порятунок близький. Терміново усамітніться з чоловіком у спальні! І не встигнете ви стягнути шкарпетки

10 народних прикмет, які завжди збуваються! А які можете додати ви?

1. Якщо з понеділка щодня планувати на вихідні відпочинок із наметами на природі – дощі-грози в суботу гарантовані.

2. Набридли зима та сніг? Не треба переїжджати. Достатньо купити лижі, борд або ковзани, на крайній випадок шубу або шикарний пуховик. Снігу не буде до весни – доти, доки ви не перенесете на дачну ділянку теплолюбну розсаду.

3. Не любите дощ? Завжди беріть із собою парасольку. Як би не хмурилося небо і не брехав прогноз, дощу не буде, доки ви ненароком не залишите парасольку вдома. Ну, чи помийте машину.

4. Якщо дуже хочеться на дачу, ближче до природи, а робота, машина та родичі проти, просто зробіть дорогий манікюр. Щойно другу руку почнуть покривати лаком – робочі зустрічі відміняться, машина заведеться, а родичі розпишуть чергу на дачний гамак.

5. Якщо ви хочете уваги від близьких або чекаєте на дзвінок, не втрачайте часу. Просто зайдіть у душ. У ці 5 хвилин зателефонують усі на світі, включаючи однокласників, з якими ви не спілкувалися останні 20 років, кур’єр неодмінно принесе ваше замовлення, родичі почнуть кричати під дверима «давай швидше», а дитині терміново знадобиться горщик (він у ванні, так).

6. Якщо нема кому посидіти з дитиною, а відлучитися все-таки треба, спробуйте не заправити ліжко, організувати побільше немитого посуду, і покласти на видному місці купу непрасованої білизни. Не сумнівайтеся, що невідомі сили вже несуть свекруху до вашого порога.

Читайте також:Почалося це все ще на весіллі дітей, сина й невістки. Ну а минулого тижня я приховала, що маю гроші, на машину їм не дала, зате відзначила з розмахом, як і мріяла, свій 60-річний ювілей. Батько мого сина Романа, з яким я розлучилася ось уже років як 13, запропонував купити синові квартиру в центрі. Ну а я сказала, що постараюся за рік відкласти дітям грошей на машину. Молодята трохи додадуть і виберуть, яку їм треба. Вирішила витратити 1000 доларів на святкування, а всі гроші, що мені подарують, віддати синові. Ну а грошей мені подарували замало. Усього 150 доларів

7. Буває, що дитина загралася на вулиці і зникла з радарів, і другу годину ви тихо сивієте біля телефону. Але порятунок близький. Терміново усамітніться з чоловіком у спальні! І не встигнете ви стягнути шкарпетки.

8. Якщо хочеться нагадати про себе колишнім і ворогам, треба не мити голову, надіти треники і свій невідфотошоплений після вчорашнього вигляд і зі відром для сміття в руці показати всім притягнутим прикметою недругам, як багато вони втратили.

9. Якщо ти дуже поспішаєш і вилітаєш з квартири, підбігає до ліфта – завжди, хтось викликає ліфт на 1 секунду раніше. І ти, рахуючи кожну секунду, чекаєш, доки ліфт спуститься з 9 поверху на перший, забере пасажира і відвезе назад на 9 поверх.

10. Якщо життя благополучне і настільки розмірене, що хочеться струснутись, постарайтеся побачити уві сні рибу. Це найсильніша прикмета з пролонгованою дією. Як мінімум 18 років після неї ви будете жити неймовірно весело та насичено.

Передрук без посилання заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page