fbpx
життєві історії
– Якщо ти не припинеш давати гроші своїм батькам, я почну робити те саме: віддавати пів зарплати своїм. Їм теж ремонт у квартирі робити потрібно! – поставила я чоловікові умову. Бо я не хочу, щоб він відривав від нашої родини і допомагав своїм батькам. Справа в тому, що я хочу відсвяткувати свій день народження в Італії

– Якщо ти не припинеш давати гроші своїм батькам, я почну робити те саме: віддавати пів зарплати своїм. Їм теж ремонт у квартирі робити потрібно! – поставила я чоловікові умову. Бо я не хочу, щоб він відривав від нашої родини і допомагав своїм батькам.

Розкажу по порядку. Ми з чолвіком дружені вже сім років. Володя дуже хороший, уважний і турботливий.

Він балує мене дорогими подарунками і взагалі робить все, щоб мені було комфортно. Але є момент, який мене не влаштовує, і з яким я не можу змиритися. Справа в тому, що чоловік віддає частину своєї зарплати батькам.

Працюємо ми обоє, але я віддалено, з дому. Тобто і будинок на мені, ще й гроші в родину приношу. Дітей у нас поки що немає. Чоловік непогано заробляє, на це я не можу поскаржитися. Не скажу, що у нас якісь величезні заощадження, але нам цілком вистачає на хороший рівень життя.

Але через те, що зарплата у нього хороша, Володя вирішив, що буде допомагати своїм батькам. Вони у нього живуть за містом, обоє працюють, але фінансова ситуація звичайнісінька. Він сказав, що допомагати їм і забезпечувати гідний рівень життя – це його обов’язок як сина, батькам він зобов’язаний усім, що у нього є зараз. Вони дали йому все, що тільки могли, і все своє життя присвятили йому. Радитися зі мною з цього приводу чоловік не вважав за потрібне і вирішив все сам.

Якщо чесно, то для мене ця ситуація не зовсім зрозуміла. Батьки чоловіка живуть як і мільйони інших людей, не гірше, а то і краще за багатьох. Вони не бідують, їм цілком достатньо їх заробітку. Навіщо віддавати гроші, якщо їм і так вистачає, не зрозумію. Тим більше, що батьки особливо і не витрачають гроші, які він дає їм.

Але Володя переконаний, що його допомога не буде зайвою. Адже так вони зможуть дозволити собі більше, вони цього заслуговують.

Я не проти, можна допомагати рідним, але не варто робити це на шкоду собі і своїй сім’ї! Але наша сім’я потерпає від такого рішення чоловіка. Справа в тому, що я хочу відсвяткувати свій день народження в Італії. Подорож по цій країні – моя давня мрія.

Зазвичай, ми проводимо літню відпустку на морі, і цей відпочинок вже не викликає захоплення. У своє свято я хотіла б щось незвичайне і вибрала Італію. Інших варіантів країн для відпочинку я не розглядаю. Але Володя заявив, що за час, який залишився до мого Дня народження, ми не зможемо відкласти необхідну суму. Попросив перенести поїздку на час літньої відпустки. А я не хочу цього робити, вважаю, що заслуговую на такий подарунок. Відступати я не збираюся. І взагалі, якби чоловік не віддавав частину заробітної плати своїм батькам, то нам би вистачило грошей на поїздку! Це гроші нашої сім’ї, і саме ми повинні користуватися ними!

Я не знаю, як домовитися з Володею, як достукатися до нього? Як переконати перестати допомагати хоч би тимчасово свекрам? Адже вони не витрачають багато, а нам ці гроші знадобилися б. Може, мені варто поговорити прямо з батьками чоловіка і пояснити все? Попросити їх відмовитися від допомоги сина і таким чином залишити гроші в сім’ї?

Але поки що я так сказала Володі:

– Якщо ти не припинеш давати гроші своїм батькам, я почну робити те саме: віддавати пів зарплати своїм. Їм теж ремонт у квартирі робити потрібно! – поставила я чоловікові умову.

Віз нічого не відповів, зробив вигляд, що образився. Але я точно побачила: таки задумався. Сподіваюся, до нього нарешті дійде, що головне – це наша родина і наші потреби й бажання.

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook