fbpx
Шоу-бізнес
“Якщо вони будуть разом – круто, це теж вибір”: Стала відома справжня причина розлучення Дорофєєвої та Дантеса (фото)

“Якщо вони будуть разом – круто, це теж вибір”: Стала відома справжня причина розлучення Дорофєєвої та Дантеса.

Володимир Дантес спростував чутки про те, що Надя Дорофєєва пішла від нього до ресторатора Михайла Кацуріна. Водночас співак не заперечує, що у його колишньої коханої та колись друга сім’ї можуть бути стосунки.

У “Сніданку з 1+1” музикант зізнався, що не лізе в особисте життя екс-обраниці, але запевняє, що причина їхнього розставання – не інший чоловік. Пара розлучається через те, що у обох згасли почуття.

“Розставимо всім крапки над “і”. Вона не пішла від мене до нього (Кацуріна), це точно. Люди люблять підтягувати те, що їм хочеться підтягнути. Якщо вони будуть разом – круто, це теж вибір. А я тоді придивлюся до Даші (колишня дружина Михайла)”, – сміється співак.

Розмови про роман Дорофєєвої та Кацуріна стали з’являтися після того, як обидві пари оголосили про розлучення в один період. Фанати стали шукати підтвердження та знайшли в мережі романтичне фото Наді та Михайла, зроблене у Барселоні.

Відомо, що Михайло та Даша Кацуріни тісно товаришували із зірковою парою. Сім’ї разом подорожували, відвідували світські заходи і радо ділилися спільними світлинами на своїх сторінках у соц мережах.

Фото – скрін з відео