fbpx
життєві історії
– Якщо є на світі людина, яка мене терпіти не може – так це моя майбутня свекруха! – розповідає тридцятирічна Анастасія. – Ось якось не склалося у нас з першого дня. Ну так, я напевно не подарунок: небагата, на чотири роки старша за її сина… Але ж і він чомусь теж краще нікого не знайшов!

– Якщо є на світі людина, яка мене терпіти не може – так це моя майбутня свекруха! – розповідає тридцятирічна Анастасія. – Ось якось не склалося у нас з першого дня. Ну так, я напевно не подарунок: небагата, на чотири роки старша за її сина… Але ж і він чомусь теж краще нікого не знайшов!

…Анастасія познайомилася з Кирилом на роботі, і довгий час молоді люди просто зустрічалися. Відносини складалися непросто: Анастасія все ніяк не могла повірити в їх серйозність. Проте рік тому вони з’їхалися, а недавно подали заяву і через кілька тижнів відбудеться весілля.

– Свято буде скромне, – розповідає Анастасія. – З розкоші передбачається тільки фотограф і кафе на десять чоловік. Крім нас і свідків, прийдуть мої мама з татом, сестричка зі своїм чоловіком – ми добре спілкуємося, чоловіки потоваришували. Ще буде моя подруга з селища і шкільний друг Кирила – чесно кажучи, давно хочемо їх познайомити! Теоретично вони дуже підходять один одному. Раптом у них щось вийде, будемо дуже раді!

– І все? Почекай… Виходить, з боку нареченого буде тільки свідок і шкільний друг? А як же батьки?

– У нього тільки мати, – знизує плечима Анастасія. – І його мати – це остання людина в моєму житті, якого я б хотіла бачити на своєму весіллі! І Кирилу я так і сказала – можеш ображатися, але я категорично проти її присутності…

– І що Кирило? Образився?

– Кирило – розсудлива людина, він і сам розуміє, що я права. Якщо його мати приїде на весілля, нічого доброго не вийде. Вона просто зіпсує нам цей день!

– Невже все дійсно так погано? У неї все-таки єдиний син одружується. Може, все-таки варто було її запросити? Мабуть серед родичів нареченої погано робити не стала б?

– А навіщо мені це треба, в своє свято сидіти весь вечір як на голках і чекати, не викине чи що-небудь новоспечена свекруха? Я ж кажу, з неї можна все сподіватися!

Свекруха за кілька років знайомства жодного разу не назвала Анастасію по імені, кажучи про неї синові «ця твоя, як її там», в очі не дивиться, ятрить і грубіянить при зустрічах.

Зустрічі Настя вже звела до нуля, спілкування в принципі теж: до своєї мами в разі потреби Кирило їздить один. При звістці про те, що син одружується, розповіли, що влаштувала істерику.

– Точно знаю, що напевно дитину вона чекає! – кричала свекруха. – Інакше він би хіба одружився на ній!

За великим рахунком, невеликий чотиримісячний животик у Насті і правда є. Але вона запевняє, що Кирило одружується з нею зовсім не тому. У них хороші теплі стосунки, любов і взаємна підтримка. Вони рік прожили разом, випробували себе як пара, притерлися і вирішили далі йти по життю разом.

А тут дитина ні до чого…

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page