fbpx
Цікаве
Яку діамантову каблучку надягнете на пальчик, такою і бачать вас оточуючі. Пропонуємо вам дізнатися, які таємниці приховує ваш характер

Пропонуємо вам дізнатися, які таємниці приховує ваш характер, вибравши одне кільце. Якщо ви вирішите, що саме воно буде чудово виглядати на вашому пальчику, зупиніться і дізнайтеся багато цікавого.

До речі, якщо ви не можете визначитися з вибором і мучитесь між двома, значить у вашому характері присутні риси, властиві опису обох кілець.

Подивіться, які вони всі різні і красиві ці каблучки! Вам потрібно просто зупинити свій вибір на одній з них.

Що це означає?

№1

Ви знаєте собі ціну і ведете себе по-королівськи! В той же час ви залишаєтеся чесною як з оточуючими, так і сама з собою. Інколи ви занадто прямолінійні і від цього багато хто з ваших оточуючих відчуває незручність. Але ваша неперевершена чарівність змушує їх забути про це практично відразу.

Вашою щирістю і твердістю характеру захоплюються всі. Якщо вам подобається людина, ви все зробите, щоб їй було добре поруч з вами. Якщо ж до когось виникає антипатія, ви ніколи цього не приховуєте, і людині стає зрозумілим ваше ставлення з перших хвилин знайомства.

№2

Ви дуже жіночні! Ваша мрійливість і ніжність дозволяють вам залишатися в душі юною, незалежно від віку. У вас дуже добре серце. Чоловікові, якого ви полюбите, невимовно пощастить. Вам дуже личать сукні та елегантні наряди.

Ви не уявляєте життя без мрії! Більш того, дуже часто ваші мрії втілюються в життя, і ви бачите віщі сни. Ваш грайливий характер дозволяє вам фліртувати скрізь і з кожним. Якщо вам дійсно сподобається чоловік, зачарувати його не складе вам ніяких труднощів.

№3

Ви природжена хижачка! Ваша дика енергія вихлюпується назовні у необхідний для вас момент. Ваші виразні очі неможливо забути.

Оточуючі прагнуть тісніше познайомитися з вами, щоб продовжити дружнє спілкування.

Однак близько до себе ви підпускаєте тільки обраних. Вам властиве всепрощення зрад. Ваше життя є предметом підвищеного інтересу для оточуючих. Дуже часто вам заздрять люди. Однак ви не особливо переживаєте з цього приводу.

№4

Про вас можна сказати, що ви живете в двох світах. Ваша краса і духовність здатна на зцілення.

У вас звичайна зовнішність. Ви весела і проста жінка з широким колом спілкування. З вами приємно дружити. Багато помічають у себе піднесеність настрою після спілкування з вами.

№5

Ваш звичний стан — це стан закоханості. Причому любов проявляється не тільки до чоловіка, а й до звичайних речей: роботи, домашніх турбот. Обожнюєте подорожувати і готові ділити домашній затишок з коханою людиною.

Ваша чарівна усмішка примушує усміхатись оточуючих. Для вас цінний кожен прожитий день, кожна хвилиночка.

№6

У вас ідеальний смак, спокійний характер, добре розвинене відчуття стилю.

Вам варто більше довіряти своїй інтуїції. Ви настільки проникливі, що жодну таємницю неможливо приховати від вашого погляду.

Ви відмінний співрозмовник і надійний друг. Вам завжди можна довірити свої секрети. Ви цінуєте в людях дотепність і надійність. Ви далеко не легковажна людина і якщо закохуєтесь, то всерйоз і надовго.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook.