fbpx
Молитва
Яку молитву потрібно вимовляти перед початком роботи. Головне при молитві, потрібно вірити. Без віри – слова не матимуть дії!

Всі люди щодня роблять багато різних запланованих важливих справ і займаються певною трудовою діяльністю. Буває, що немає сил і натхнення йти на роботу, особливо влітку, коли хочеться ніжитися на сонечку, а не засмагати по дорозі на роботу.

Іноді дуже важливо заручитися підтримкою, яка буде надихати на протязі всього трудового дня. Боже благословення – найкращий помічник у будь-якій справі. Джерело

Священнослужителі стверджують, ніби через молитву говорить Господь. Скептики можуть не вірити, однак багатовіковий досвід доводить цей факт. Поколіннями народ звертався до Господньою силою, утверджуючись в вірі і знаходячи нагороду вона.

Таким чином, завдяки молитві стає можливо отримати бажане місце на роботі, підписати вдала угода або ж вирішити інші проблеми. Людина подумки налаштовує себе на допомогу Вищих Сил, самостійно втілюючи мрію.

Головне при проголошенні, як зазначалося вище, вірити. Без віри слова не матимуть дії. Перед починанням всякої справи можна звернутися до Всевишнього зі словами:

«Царю Небесний, Утішителю, Душе істини, що всюди єси і все наповняєш, Скарб благих і життя подателю, прийди і вселися в нас, і очисти нас від усякої скверни, і спаси, Благий, душі наші. Благослови, Господи, і допоможи мені, грішному, зробити починаємо мною справу на славу Твою.

Господи, Ісусе Христе, Сину Єдинородний Безначальнаго Твого Отця, Ти бо рекл єси пречистими устами Твоїми, бо без Мене не можете нічого чинити.

Господи мій, Господи, вірою обсяг в душі моїй і серце Тобою речення, що припадаю Твоєї благості: допоможи мені, грішному, це справа, мною починаємо, про Тебе Самому совершіті, в ім’я Отця і Сина і Святого Духа, молитвами Богородиці і всіх Твоїх святих. Амінь».

Молитва перед всяким добрим ділом дасть тобі сили зробити все правильно. Тому перед важливою справою можна помолитися Ісусу Христу, Матрони Московської або твоєму Ангелу Хранителю.

Крім того, про допомогу у кримінальних справах можеш попросити у Миколи Чудотворця. Святий Миколай ніколи не залишає без підтримки стражденних, які в ній так потребують.

Молитва дасть тобі заряд позитивної енергії і Боже Благословення.

Фото ілюстративне – cerkvasm.kiev.ua

facebook