fbpx
Суспільство
Яку відповідь дав Путін Джонсону на припущення британського прем’єра, що якби президент РФ був жінкою – не почав би війну

Ось яку відповідь дав Путін Джонсону на припущення британського прем’єра, що якби президент РФ був жінкою – не почав би війну.

А саме Путін навів Джонсону приклад із британської історії, заявивши, що Тетчер ухвалила рішення воювати з Аргентиною.

Деталі: президент Росії Володимир Путін, коментуючи заяву британського прем’єра Бориса Джонсона про те, що російський лідер є “прикладом токсичної маскулінності”, згадав Фолклендську війну. Про це 29 червня повідомило російське агентство “Інтерфакс”.

Зокрема, Путін заявив, що саме жінка – прем’єр-міністр Великобританії Маргарет Тетчер – ухвалила рішення про початок військових дій проти Аргентини за Фолклендські острови.

Кремлівський лідер додав, що рішення Тетчер, як він вважає, було продиктовано “імперськими амбіціями” та “підтвердженням імперського статусу” Великобританії.

Що передувало: прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон 28 червня в інтерв’ю німецькому мовнику ZDF назвав російського лідера “прикладом токсичної маскулінності” та припустив, що якби Путін був жінкою, то не розв’язав би війну в Україні.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page