fbpx
Шоу-бізнес
Яну Табачнику сьогодні – 75. Цікаві факти про найвіртуознішого музиканта України. Бажаємо артисту творчого натхнення, довголіття і міцного здоров’я!

Сьогодні, 31 липня виповнилося 75 років музикантові Яну Табачнику – віртуозу, Народному артисту України, повному кавалеру ордена “За заслуги”, власникові титулів “Золотий акордеон Європи”, “Гранд-маестро”.

Завдяки його віртуозній грі акордеон як інструмент свого часу став неймовірно популярним не тільки в Україні, але і в сусідніх країнах. Сам Табачник всіляко підтримує молодих музикантів, ставши засновником фестивалів і конкурсів “Володимир Крайнєв запрошує” і “AccoHoliday”.

Акордеоніст-віртуоз Ян Табачник  народився в 1945 році в Чернівцях.

У 10 років він взяв у руки свій перший акордеон. Хлопчик був настільки талановитий і настільки захоплений інструментом, що вже в 13 років почав працювати в різних колективах. Через три роки Ян Табачник – на професійній естраді. (Джерело)

З 1964 року акордеоніст працював в різних філармоніях на території СРСР.

Великій аудиторії Ян Табачник став відомий в 1976 році завдяки сольною платівці “Популярні мелодії”, яка відразу ж завоювала прихильність слухачів.

Незважаючи на величезну популярність, Табачнику вдалося записати платівку єврейської музики “Котра година?” лише в 1987 році. Вона стала доступна широкій аудиторії в 1989 році.

З початку 90-х Ян Табачник раз в декілька років випускає сольні альбоми.

Одружений на Тетяні Недєльській, співачці, народній артистці України.

Бажаємо артисту творчого натхнення, довголіття і міцного здоров’я!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, unian

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook