fbpx
Суспільство
Януковича хочуть відправити на лікування в Ізраїль – адвокат

Побіжного екс-президента України Віктора Януковича можуть перевезти на лікування до Ізраїлю. Про це в Facebook повідомив його адвокат Олександр Горошинський. Джерело

“Приїхав у Москву з питання планованого судового засідання 5-го грудня. На жаль, зустрітися з Віктором Федоровичем особисто не вдалося.

Вийшло лише побачитися із запрошеним лікарем з Ізраїлю – відомим хірургом Еялем Аттіасом. Г-на Аттіаса запросили для проведення більш поглиблених консультацій щодо подальшої тактики лікування Віктора Федоровича”, – написав він.

Лікар після огляду екс-президента повідомив адвокату, що необхідні додаткові обстеження, щоб прийняти рішення про доцільність оперативного втручання.

Читайте також: КИЇВСЬКИХ ВОДІЇВ ПОЧНУТЬ ВІДЛОВЛЮВАТИ ТА ШТРАФУВАТИ: КОЛИ І ДЕ

“Ми б хотіли робити подальші обстеження і лікування в нашій клініці в Ізраїлі. Ми будемо обговорювати таку можливість з пацієнтом і, найімовірніше, організовувати його переїзд”, – цитує адвокат слова лікаря.

Адвокат зазначив, що не буде розкривати деталей діагнозу і назви клініки.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Янукович нібито потрапив до лікарні і навіть не міг пересуватися. Як розповів його адвокат Олександр Горошинський, побіжний екс-президент був госпіталізований ще 16 листопада.

facebook