fbpx
Цікаве
Яник, Зеленський, Попелюшка, Імперія, Хрусталіна, Квітка – цими й іншими дивними іменами називали своїх дітей українці в 2020 році

Яник, Зеленський, Попелюшка, Імперія, Хрусталіна, Квітка – цими й іншими дивними іменами називали своїх дітей українці в 2020 році

У 2020 році українці давали своїм новонародженим дітям як традиційні імена, так і оригінальні, повідомляє прес-служба Міністерства юстиції України, пише Громадське.

«У 2020 році деякі з молодих батьків вирішив проявити оригінальність у виборі імені для своєї новонародженої дитини. Так, в Україні найбільш рідкісними іменами серед хлопчиків у цьому році стали Зеленський, Яник, Вакула, Лимон, Київ, Князь, Принц, Парижан. Серед дівчаток же зустрічалися такі імена, як Місяць, Імперія, Попелюшка, Хрусталіна, Квітка, Шанель, Нева», – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що все ж більшість батьків обирали традиційні імена для своїх дітей. Так, серед хлопчиків у цьому році в Україні більше з’явилося Артемів, Андріїв, Богданів, Владіславів, Володимирів, Даниїлів, Дмитрів.

«Серед жіночих імен найпопулярнішими у 2020 році стали Анна, Анастасія, Антоніна, Богдана, Валерія, Вікторія», – повідомили в міністерстві.

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page