fbpx
життєві історії
Є у мене друг Мирон. Ось рік тому він наслухавшись від дружини, що ні на що не здатний – розлучився. Перше, що він зробив, продав трикімнатну квартиру. Зараз живе приспівуючи, а дружина лікті кусає! Чоловіки, якщо ви вагаєтесь подавати на розлучення, бо вам вже за сорок, і ви боїтесь залишатися одні на старість літ, я переконаю вас у протилежному. Не терпіть дружину, яка пиляє вас без вагомого на те приводу

Є у мене друг Мирон. Ось рік тому він наслухавшись від дружини, що ні на що не здатний – розлучився. Перше, що він зробив, продав трикімнатну квартиру. Зараз живе приспівуючи, а дружина лікті кусає! Чоловіки, якщо ви вагаєтесь подавати на розлучення, бо вам вже за сорок, і ви боїтесь залишатися одні на старість літ, я переконаю вас у протилежному. Не терпіть дружину, яка пиляє вас без вагомого на те приводу.

Майже всі мої знайомі, яким виповнилося 40 років, розлучені. Дружини дорікали їм за те, що чоловіки нічого не робили. Втім, ніхто зі знайомих зараз не шкодує, що розлучився.

Немає нічого дивного в тому, що чоловік просто вигоряє і нічого не хоче робити там, де його постійно пиляють. Нескінченна критика тільки додає ліні і прибирає всяке бажання що-небудь робити, чимось займатися, розвиватися і рухатися вперед. Для чого напружуватися, коли знаєш, що все одно все буде розкритиковано і нічого не сподобається? Ніхто не захоче намагатися для дружини, яка в усьому дорікає замість того, щоб підтримати.

Жінка замість підтримки і натхнення, починає звинувачувати чоловіка у всіх невдачах.

Зазначу, що мова не йде про щасливі сім’ї. Є прекрасні жінки, які вміють підтримати, надихнути свого чоловіка, а не рубати на корені всі його починання. Заздрю ​​тим, у кого саме така чудова жінка.

А тут чарівна фраза: Може нам варто розлучитися?

Як правило, більшість жінок намагаються налякати свого чоловіка цими словами. Однак, коли ваша дружина насправді пропонує розлучитися, то потрібно погоджуватися.

Життя не закінчується після розлучення.

Зовсім не через те, що ви звільняєтесь від присутності дружини. З одного боку, тепер не потрібно ні перед ким звітувати, ніяких обов’язків. А з іншого, тепер доведеться самому про себе дбати.

Знайомий, незважаючи на те, що йому виповнилося 44 роки, вирішив повністю поміняти сферу діяльності і пішов на курси ораторської майстерності. Жінка б його туди не пустили, адже курси не дешеві.

Ще один друг продав трикімнатну квартиру, потім купив однокімнатну, а решту грошей вклав у власну справу. Тепер він звільнився з попередньої роботи і пристойно заробляє. А раніше дружина говорила, що він телепень і ні на що не здатна людина. Тільки вона не дала б йому можливості ризикнути квартирою і відкрити свою справу.

Інший знайомий вже вісім років живе один. Найняв домробітницю, яка обходиться в тисячу гривень за тиждень. З побутовими справами не морочитися, постійно чимось зайнятий. А раніше приходив додому і пропадав у комп’ютерних іграх.

А як раніше кожен з них боявся розлучення! Мовляв хіба можна після десяти років шлюбу почати життя заново? Виявляється, не тільки можна, а й потрібно.

А що ви скажете з цього приводу?

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page