fbpx

Є у нас з Мариною спільні діти – 2 хлопчики, живуть з нею та її матір’ю, яка теж розлучена, на орендованій квартирі, яку я оплачую. Колишня дружина дізналася через моє начальство інформацію про моє місце проживання, і написала, мовляв, чекай на гостей, я знаю, де ти живеш!

Не можу зрозуміти поведінку колишньої дружини. Справа в тому, що ми розлучені вже близько 2 років, причому розлучення було з її ініціативи. Я, як міг, намагався зберегти сім’ю, хоча здогадувався про її зради.

Є у нас з Мариною спільні діти – 2 хлопчики, живуть з нею та її матір’ю, яка теж розлучена, на орендованій квартирі, яку я оплачую. Вона працює, її мати – не знаю, діти ходять до дитсадка.

Справа в тому, що періодично Марина починає писати мені в соцмережах повідомлення різного характеру – від якихось закидів на мій бік, до спроб маніпуляції мною через дітей. То каже, що вони мене забули, особливо молодший, якому 3,5 роки, але водночас пише, що діти нудьгують, питають, де тато тощо.

Чесно кажучи, дуже рідко бачуся з дітьми, бо моя робота пов’язана з тривалими відрядженнями по всій Україні, і вільного часу у мене практично немає, а якщо з’являються 1-2 вихідні дні на місяць, то я проводжу їх зі своєю новою дівчиною, займаюся будинком.

Колишня дружина дізналася через моє начальство інформацію про моє місце проживання, і написала, мовляв, чекай на гостей, я знаю, де ти живеш! Під час розмови з’ясовується, що вона хотіла приїхати до нас із дітьми. Я не знаю, на яку реакцію вона сподівалася, але мені стало неприємно від такої її нав’язливості. Я відмовив. Вона сказала, що мене тепер не існує для них.

І так щоразу: то надсилає фотографії малих і одразу ж пише, що вони мене забули, що я такий поганий. Я не розумію, чого колишня дружина хоче від мене. Її дії відштовхують мене від дітей. Складається враження, що Марина просто намагається маніпулювати мною, прищепити почуття провини, хоча сама пішла від мене.

Втомився від цього. Починаю питати про дітей, вона відповість однозначно і починає писати всяку нісенітницю. У нещодавньому повідомленні я хотів обговорити з нею, що подарувати дітям на дні народження. Вона відповіла, щоб вибирав сам, але старший син сказав, що проситиме, щоб тато любив маму і був поруч. Але через хвилину написала: «Микита, старший син, сказав, що нам потрібний новий тато, щоб любив їх та маму».

Близько півроку тому у неї закінчилися стосунки з чоловіком, якого діти, не без її зусиль, я гадаю, називали тато Льоша. Вона писала мені про це, говорили мої батьки, коли вона залишала їх у моїх батьків на якийсь час. Я в цей час був на роботі.

Все це мене дуже засмучувало і віддаляло від них. Тоді вона взяла прізвище цього чоловіка, підписуючись ним у соцмережах, потім ще були інші прізвища, її дівоче, а зараз знову підписується моїм.

Її поведінку я не розумію, мені страшно подумати, що вона може ще придумати? Наче сама пішла, залишивши мене практично без штанів, на суді всіляко показувала, що у неї свято просто, а не розлучення.

Я пережив це все. Тепер у мене перспективні стосунки, на неї мені начхати. Ось що їй треба? Що мені робити? Втомився від витівок колишньої неймовірно.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

You cannot copy content of this page