fbpx
Шоу-бізнес
Єдина внучка Софії Ротару, може похвалитися не лише нареченим мільярдером, який потрапляв до списку Форбс, а й неземною, на бачення шанувальників, красою (фото)

Єдина внучка Софії Ротару, може похвалитися не лише нареченим мільярдером, який потрапляв до списку Форбс, а й неземною, на бачення шанувальників, красою.

Внучка Софії Ротару Соня Євдокименко похвалилася шанувальникам, як їздила на прогулянку велосипедом, вразивши виглядом на нових кадрах.

Софія Ротару має єдиного сина Руслана Євдокименка, який має двох дітей – Анатолія та Софію. 21-річна Соня вже довгий час живе у Нью-Йорку, де навчається та будує кар’єру моделі. Дівчина вже встигла у своєму віці знайти собі нареченого-мільйонера, який потрапляв до списку Форбс.

А на літо Соня переїхала до Лос-Анджелеса, де їй запропонували тимчасову роботу. Не забуває модель і про Інстаграм, де активно ділиться світлинами своєї роботи, а також особистого життя.

А цього разу Соня показала, як їздила на прогулянку велосипедом. Дівчина їхала в топіці та спідниці, а образ доповнила стильними окулярами та сумочкою.

“Доброго ранку”, – написала Соня на новому сторісі в Інстаграм, використовуючи італійську мову.

Фото – скріншот з відео

You cannot copy content of this page