fbpx

Єлизавета Боярська поскаржилася, що не зможе нікуди повезти сина на канікули: “Чому не можна просто жити?”

Російська актриса театру і кіно, дочка «заслуженого Д’артаньяна» Михайла Боярського, Єлизавета Боярська поскаржилася на те, що на канікули не зможе повезти сина на відпочинок. В Instagram за життям і творчістю Лізи стежать більше мільйона шанувальників.

“Пару днів тому йшли з сином зі школи, розмовляли про канікули, він запитав мене, чи поїдемо ми куди-небудь влітку? Я спробувала пояснити, чому ні. Тоді він запитав мене “мам, а чому не можна просто жити?” Мудре питання дитини. Я не знайшлася що відповісти, розгубилася. Потім сформулювала, правда не вголос, “люди не вміють просто жити, так і не навчилися».

Хоча перегорнула свою стрічку Інстаграмм і зрозуміла, що ось вона, – прекрасне, щасливе життя, з великою кількістю яскравих подій, подорожей, якихось простих, але важливих дрібниць, з обличчями улюблених людей», – написала Боярська.

Вона подякувала своїм читачам за увагу і запросила їх на свій канал в телеграмі – так як Instagram заблокували для росіян.

“Я дякую вам, друзі, що весь цей час ви поруч зі мною. А далі, одному тільки Богу відомо, що буде далі. Молитися і допомагати тим, кому зараз гірше, ніж тобі. Миру нам усім і терпіння”, – додала Боярська.

Єлизавета Боярська поскаржилася, що не зможе нікуди повезти сина на канікули: “Чому не можна просто жити?”

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page