fbpx
Цікаве
Євген Клопотенко розповів, що буде робити особисто, аби “узимку в українців були українські продукти”: “Стримувати цей порив не можу. Мені потрібно”

Євген Клопотенко розповів, що буде робити особисто, аби “узимку в українців були українські продукти”.

Кулінар вирішив працювати на землі.

Український ресторатор Євген Клопотенко 3 липня у Instagram заявив, що займеться фермерським господарством і вирощуватиме овочі та фрукти у теплицях.

“Моя тяга до землі посилилася неймовірно. Чотири роки я йшов до того, щоб зробити власну ферму. Думка, що я можу на українській землі вирощувати українські продукти, мені дуже подобалася”, – зізнався він.

За словами Клопотенка, бажання самостійно вирощувати сезонні овочі та фрукти зумовлене ще й тим, що багато з них завозиться в Україну з інших країн. Як приклад, експерт навів часник, який вважається українським продуктом, але імпортується з Китаю.

“Коли я дозрів до певних дій, нас усіх поглинуло російське вторгнення. І з одного боку, таким займатися взагалі не час. А з іншого боку, коли, як не зараз? І стримувати цей порив я не можу. Мені потрібно щось вирощувати, – написав він. – Напевно, спробую працювати на землі, щоб узимку українці мали українські продукти”.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Ievgen Klopotenko (@klopotenko)

Нагадаємо шлях до визнання Клопотенка.  У 2015 році він став переможцем п’ятого сезону кулінарного проекту “МастерШеф” на каналі СТБ. Після перемоги у шоу телеканал запросив шеф-кухаря як експерта у кілька телевізійних проектів.

Клопотенко на даний час є співзасновником соціального проекту Cult Food, що має на меті зміну культури харчування.

20 квітня 2021 року Клопотенко увійшов до списку людей, які впливають на майбутнє світової гастрономії, 50 Next, представлений The World’s 50 Best Restaurants.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page