fbpx
Цікаве
Їх варто дивитися вже тому, що вони НАШІ! 7 українські фільмів, які ви обов’язково повинні подивитися! Влаштуйте у вихідний родинний перегляд під смачну вечерю! :)

Українські кінострічки варто дивитися вже тому, що вони НАШІ!

Пропонуємо вам 7 фільмів українського кінематографу 2019 року, які точно треба подивитися!

1. Крути 1918

Прем’єра: 7 лютого 2019 року

Режисер фільму Олексій Шапарєв стверджує, що його фільм насамперед про любов. У стрічці знялися Євген Ламах, Олександр Піскунов, Максим Донець та Олексій Тритенко. У картині задіяли близько 1000 акторів та 2000 одиниць зброї.

Ще один фільм про українську молодь, подвиг якої став національним міфом. Стрічка відзнята за реальною історією бою на залізничній станції Крути взимку 1918 року між силами УНР (серед яких були київські студенти й гімназисти) та більшовиками. Бій під Крутами має багато міфів. Чи будуть творці фільму їх підтримувати чи все ж дотримаються історичної правди – дізнайтеся у фільмі.

2. Фокстер і Макс

Прем’єра: 19 вересня 2019 року

Режисер Анатолій Матешко створив першу українську сімейно-пригодницьку фантастику. У головних ролях – Богдан Козій, Томаш Освецінський, Максим Самчік та Дар’я Полуніна. Колоритного злодія зіграв Томаш Освічінскі.

Макс захоплюється коміксами і в реальному житті йому трапляється нагода зробити справжній супергеройський вчинок. Якось він намалював графіті, що перетворилося на пса-наноробота Фокстера. Хлопчик потоваришував з ним і вони вирушили у пригоди з перегонами на суперкарах та шпигунськими гаджетами.

3. Гуцулка Ксеня

Прем’єра: 7 березня 2019 року.

Український фільм-мюзикл режисерки Олени Дем’яненко, в основу якого покладено знамениту оперету Ярослава Барнича. У фільми знялися молоді актори та зірки: Варвара Лущик, Макс Лозинський, Ігор Цишкевич, а також гурт Dakh Daughters.

Фільм перенесе глядача до Ворохти, куди наприкінці 30-х років ХХ століття приїжджають українські емігранти з Америки. Вони шукають у Карпатах наречену для юнака. Адже його батько залишив заповіт, за яким Яро отримає у спадок мільйон доларів, якщо одружиться зі свідомою українкою.

4. Гарет Джонс

Дата виходу 28 листопада 2019 року.

Фільм, спільного виробництва України і Польщі, режисерки Агнешки Голланд – про український Голодомор. Головні ролі – Джеймс Нортон, Ванесса Кірбі, Пітер Сарсгаард, Яків Ткаченко, Олег Драч.

У 1933 році валлійський репортер Гарет Джонс знайомиться у Москві з журналісткою Адою Брукс, яка відкриває йому очі на жорстокість радянського режиму. Гарет, попри смертельні загрози, розпочинає своє розслідування. Переховуючись від спецслужб СРСР, він розкриває правду про трагедію українського народу. Жорстку цензуру, масові репресії і Голодомор.

5. Захар Беркут

Дата прем’єри: 10 жовтня 2019 року.

Екранізувати відомий сюжет вирішив режисер Ахтем Сеітаблаєв. Головні ролі виконають Роберт Патрік – Захар Беркут, Томмі Фленаган – Тугар Вовк та Роккі Майєрс – Іван. Також у фільмі знялись інші іноземні актори.

За сюжетом повісті “Захар Беркут” Івана Франка у фільмі покажуть боротьбу маленької української громади з монгольською ордою на чолі з ханом Бурундою. Українські селяни на чолі з братами Беркутами розробляють план, щоб назавжди побороти ворога й витіснити з Карпатських гір.

6. Останній крок

Прем’єра: 13 вересня 2019 року.

Спільний українсько-французький фільм у жанрі психологічного трилеру Фредеріка Петіжана. У фільмі зіграли Жан Рено, а також Ігор Цишкевич та Маргарита Бурковська.

За сюжетом, кілер Генрі після відставки живе на березі маленького озера в Канаді. Раптово у його маленькій хатинці поселяється дівчина, яка дивом вижила після нещасного випадку на мотосанях. І чоловік, який все життя вбивав, вперше рятує життя.

7. Тільки диво

Дата прем’єри: 1 січня 2019 року.

Фільм є дебютною стрічкою режисерки Олени Каретник. У головних ролях – Георгій Ярмоленко, Марія Тараненко, Анжеліка Савченко, Євген Нищук, Марія Герасименко.

Історія про сім’ю, кохання, пригоди та фантастичних тварин. Події фільму розгортаються в переддень свята Миколая. Головні не лише долають труднощі, а й знаходять справжнє кохання та будують міцну дружбу.

Джерело: