fbpx
життєві історії
Їхати у це відрядження я не хотіла, серце підказувало, що нічого доброго не вийде, але діватися було нікуди, гроші були потрібні, як ніколи. Як тільки я зустрілась після перельоту з подругами, вони не моргнувши оком повідомили, що не раз бачили мого благовірного з якоюсь біловолосою кралею. Дома я кіпіш не стала піднімати, а придумала план, якому до сьогодні радію

Їхати у це відрядження я не хотіла, серце підказувало, що нічого доброго не вийде, але діватися було нікуди, гроші були потрібні, як ніколи. Як тільки я зустрілась після перельоту з подругами, вони не моргнувши оком повідомили, що не раз бачили мого благовірного з якоюсь біловолосою кралею. Дома я кіпіш не стала піднімати, а придумала план, якому до сьогодні радію.

***

Справа була два роки тому. Відправили мене по роботі на 3 тижні у відрядження в іншу країну.

Я, звичайно, смикалася, не хотіла чоловіка одного надовго залишати, але робити нічого. Відмовитися не можна, та й гроші зайвими не бувають.

Але на душі було неспокійно.

Як виявилося-не дарма.

Після повернення мені подруги мої розповіли, що бачили мого Олега з якоюсь жінкою.

Мене ця звістка просто припечатала до стінки. Всіма правдами-неправдами я з’ясувала хто вона, і що насправді між ними.

Прикро було, не те слово.

Ось я і придумала план віддачі.

Олегові про своє розслідування нічого не розповіла, та й вигляд намагалася не подавати, що щось знаю.

А в один прекрасний день сказала, що мене звільнили з роботи. Насправді я взяла відпустку.

І вмовила чоловіка зробити ремонт в квартирі (куплена була ще до шлюбу). А так як грошей було мало, то чоловік позичив велику суму у свого знайомого.

У підсумку, після ремонту я вигнала його і з квартири, і зі свого життя.

Швидко оформили розлучення. Квартиру не ділили, бо моя. А з боргами він до сьогодні розбирається, бо нічого було мені зраджувати!

А я залишилася з відремонтованою квартирою і потішила своє самолюбство, адже коханці мій колишній чоловік з боргами виявився не потрібен.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page