fbpx

Їй відомо, коли настане повний мир в Україні. Провидиця і екстрасенс Олена Стеценко сама живе під Києвом, тому з перших днів вторгнення російської армії до України мимоволі опинилася поруч із епіцентром воєнних дій. Проте нікуди не виїхала. “Зможе «розправити крила», а міста стануть навіть кращими, ніж були раніше”

Їй відомо, коли настане повний мир в Україні. Провидиця Олена Стеценко сама живе під Києвом, тому з перших днів вторгнення російської армії до України мимоволі опинилася поруч із епіцентром воєнних дій. Проте нікуди не виїхала.

Жінка згадує, що місцеві люди одразу ж включилися до роботи, намагалися допомагати бійцям із територіальної оборони та ЗСУ. Збирали продукти, готували різноманітні смаколики, а ще виготовляли обереги для українських захисників.

– Ми проводили та продовжуємо проводити майстер-класи, де виготовляємо ангелів із синіх та жовтих шматочків тканини. А також робимо ляльки-мотанки, які передаємо разом із їжею та іншою допомогою нашим бійцям, – розповідає екстрасенс.

Пані Олена ділиться, що кожна така лялька-мотанка заряджена позитивною енергією та заговорена особливим способом. До виробів прикріплюють молитви та пишуть від руки побажання. Іноді разом із оберегами відправляють і дитячі малюнки. Все для того, щоби підтримати тих, хто бореться за Україну.

Причому такі несподівані подарунки справді дуже надихають захисників. Олена Стеценко розповідає, що їй та іншим майстриням постійно передають слова подяки. Надсилають і фотографії, як бійці отримують ці передачі, як пробують ласощі, як плачуть над дитячими малюнками та пов’язаними ляльками-мотанками.

–  На фронті є речі, які ми виготовили, які допомагають підтримувати бойовий дух. Наші воїни бачать, що їх підтримують, що за них моляться та переживають. І це додає їм сил, щоб іти у бій, щоб захищати Україну та наближати нашу перемогу, – впевнена Олена.

Коли ж настане мир?

Екстрасенс визнає, що всі фахівці з її сфери мають своє бачення того, коли закінчиться війна. Жінка запевнила, що із настанням миру буде планомірне відновлення України.

Цей процес може тривати 5–7 років. Хоча вже десь за 3 роки наша країна зможе «розправити крила», а міста стануть навіть кращими, ніж були раніше. Це стане можливим за рахунок підтримки багатьох високорозвинених країн.

– Я вважала, що за 93 дні війна закінчиться, але цей прогноз уже не справдився. Хоча, з іншого боку, ми бачимо, що перемоги в головах людей уже досягнуто.

Якщо ж говорити про повне звільнення території України від російських військових та російських “керівників”, то це станеться до весни наступного року. Навіть не до зими, а саме до наступної весни, – впевнена екстрасенс.

Що ж, будемо чекати, дай Боже, аби справдилося.

Довіряєте прогнозам українських екстрасенсів?Чи маєте свою думку щодо закінчення бойових дій в нашій державі?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, скріншот.

You cannot copy content of this page