fbpx
Шоу-бізнес
Її краса лише вдосконалюється з роками! І ось чому. 

Наталя Могилевська поділилася секретами душевної рівноваги.

Про це пише Новий формат.

Українська співачка Наталія Могилевська поділилася секретами душевної рівноваги. Співачка, яка серйозно займається йогою і веде здоровий спосіб життя, найкращим способом розслабитися вважає очищення розуму.

«Краще розслаблення – це очищення! Наприклад, ви чистите зуби, приймаєте душ для тіла, а треба навчитися приймати душ і для розуму, – розповіла Наталя в програмі «Ранок з Україною». – Розум дуже сильно заплутується, тому потрібно вміти заспокоїтися і зануритися всередину, послухати своє серце і пожити у внутрішній красі».

Співачка також часто займається медитацією – каже, це допомагає налаштовуватися на позитив.

«У мене, наприклад, взимку немає дефіциту вітаміну D. Тому що, коли мені хочеться сонця, я просто закриваю очі і спостерігаю за відблисками на воді – 3-5 хвилин щоранку, і мені взагалі не буває похмуро! Мене не бентежить похмура погода», – запевняє Наталія.

Читайте також: ВСЕ ПРО РІЗДВЯНИЙ ПІСТ 2019-2020: ТРИВАЛІСТЬ, ОСОБЛИВОСТІ, ХАРЧУВАННЯ І ЯК ПРАВИЛЬНО ПОСТУВАТИ, ЩОБ ДІЙСНО ОЧИСТИТИСЯ ДУШЕВНО І ТІЛЕСНО.

Позитивні емоції Могилевській приносить і її чотириногий друг – лабрадор Айя.

«Мій чотириногий джерело посмішок і позитивних емоцій!» – підписала співачка своє недавнє фото з собокою в Instagram.

У соцмережі Наталя Могилевська ділилася і роздумами на тему душевної рівноваги.

«Всі наші проблеми зводяться насправді до простих речей. Є наше его, такий собі самозванець на троні, і є наша душа – справжній господар. Якщо ти дієш від серця, то, як правило, всі рішення чисті і красиві, дуже сильні, в них завжди багато радості і мудрості. А від самозванця, яким є наше его, виходять невгамовні бажання, образи, пристрасті, амбіції», – писала співачка.

Могилевська також стежить за своїм раціоном: не їсть м’яса, вважає за краще сиру рослинну їжу.

Джерело: