fbpx
життєві історії
Юля махнула рукою на походеньки Василя. – Все рівно до дитини вернеться. – Але не тут то було. “Розумна” Олександра зуміла приборкати коханого своїм цікавим станом. Але це лише перша “серія”

Юля махнула рукою на походеньки Василя. – Все рівно до дитини вернеться. – Але не тут то було. “Розумна” Олександра зуміла приборкати коханого своїм цікавим станом. Але це лише перша “серія”

У нашій фірмі працює Олександра, старший економіст, ми знаємо один одного вже більше десяти років, і всі ці роки вона зустрічається з чоловіком, який має сім’ю та дитину. Іноді вони розбігаються в різні боки, потім знову хмари над їхніми головами літають, і кохання охоплює молодих людей з новою силою.

Василь, доля її прагнень, раніше також працював у нас, юристом. З службових питань вони часто спілкувалися, але швидко спілкування перейшло й у неформальну площину. Все це відбувалося на наших очах, не перший роман у нашій організації, думали, “помотаються”, і все минеться. Але ні, Олександра вирішила домогтися розлучення Василя і одружити його на собі. Через це вони серйозно посварилися, багато хто бачив неприємну сцену з’ясування стосунків, після якої директор попросив юриста звільнитися за власним бажанням, щоб їх особисте було за стінами установи.

Василю довелося виконати прохання-вимогу керівника, і все на якийсь час затихло. Ми вже почали забувати про те, що сталося, але раптом “сорока на хвості” принесла новину – закохані помирилися, і знову зустрічаються на боці.

Результатом їхнього примирення став цікавий стан Олександри. Дитину від неї Василь не планував і не хотів, але коханка вирішила подарувати йому нащадка, сподіваючись у такий спосіб вирішити питання з розлученням. Навіть повідомила дружині Василя Юлі, про свій цікавий стан, щоб перемогти суперницю. Юля виявила розсудливість та стриманість, і не стала роздмухувати “бурю”, залишивши все, як є.

Олександра стала мамою, а після, розпочала нову епопею – визнання батьківства Василя через суд. Незважаючи на свою юридичну освіту, Василь програв процес, і рішенням суду йому було призначено аліменти, хоч і з мінімально оформленої зарплати, але все ж таки… Не давала спокою Олександра і батькам Василя, повідомивши їм, що зовсім неподалік росте ще один їхній онук. Про реакцію новоспечених дідуся та бабусі історія замовчує.

І ось – остання “серія”. Чергове перемир’я та поновлення зустрічей. До чого вони приведуть, все ясно, але, ні Василь, ні Олександра, схоже, не збираються припиняти те, що тягнеться так довго, і події будуть плавно продовжені в другому (чи в третьому?) сезоні.

Що скажете? Можливе у них якесь життя разом?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua