fbpx
життєві історії
Юля повністю поглинула всю мою свідомість і підсвідомість. Такого я ще не відчував. Але серед усього цього прекрасного була одна перешкода, яку мені ще не доводилося долати. Вона була одружена і мала двох дітей. Але мої пориви це не змогло зупинити, так як для любові немає перешкод

Я зустрів кохання всього свого життя. Юля була такою прекрасною, що підкорила моє серце одним тільки поглядом. І я назавжди тоді запам’ятав її величезні очі і чуттєві губи. Образ Юлі не давав мені спокою ні вдень, ні вночі. Вона повністю поглинула всю мою свідомість і підсвідомість. Такого я ще не відчував.

Я з найпершої хвилини нашого спілкування ні секунди не сумнівався в тому, що це жінка буде моєю. Ще жодна красуня не змогла встояти перед чоловічою норовливістю і покорою. Цим я і вирішив її підкупити, щоб сподобатися їй.

Але серед усього цього прекрасного була одна перешкода, яку мені ще не доводилося долати. Вона була одружена і мала двох дітей. Але мої пориви це не змогло зупинити, так як для любові немає перешкод.

Подальші мої залицяння Юля спочатку намагалася ігнорувати. Але під напором моєї уваги незабаром мені було призначено побачення. Того вечора ми були так близькі духовно, що час пролетів непомітно. Не встигли озирнутися, як пробило десять вечора. Моя обраниця ввічливо попрощалася і поїхала додому. У цей вечір я зрозумів, що крига розтанула.

Наступні два місяці ми зустрічалися, а потім вона переїхала до мене. Так, вона пішла з сім’ї до мене. Я був на найщасливішим в світі. Тепер моя улюблена завжди буде поруч зі мною. І я зможу в будь-який момент її обійняти і поцілувати. Ми обидва стали найріднішими людьми один для одного.

Але з місяць назад я став помічати за собою, що мене страшенно почало дратувати в моїй жінці такі речі, як розкидана косметика, брудна чашка, залишена на ніч на столі і так далі. Навіть не розумію, чому я став звертати на це увагу. Я ж і сам не належу до тих людей, у яких все розкладено по поличках.

Спочатку намагався це ігнорувати. Але в підсумку зрозумів, що справа не в ній, а в мені. Моє ставлення до неї змінилося. Пропав той трепет і запал, який я раніше до неї відчував. Я вже не відчуваю необхідності в її постійній присутність. Мені навіть іноді хочеться залишитися на самоті, як раніше.

Через що таке сталося, я не знаю. Але чим довше ми живемо разом, тим сильніше бажання побути на самоті. Але я не можу просто так взяти і виставити людину за двері. Адже вона заради мене пішла з облаштованого життя. Кинула чоловіка і дітей, щоб бути зі мною. А може вся справа в іншому? Якщо вона так швидко зважилася на такий крок, то де гарантія, що я особисто не опинюся в такій точно ситуації через деякий час? Може саме це розуміння фактів інтуїтивно підводить мене до прийняття рішення про наше розставання?

Поки нічого Юлі не говорив. Намагаюся спочатку розібратися в самому собі, а потім вже рішатись на щось. Але жінка починає вже підозріло на мене дивитися. І так пронизливо дивиться, що я не в змозі витримати цей її погляд і опускаю очі вниз. Вона теж мовчить, але відчуваю, що все почала розуміти.

Не можу і відмовитися від неї, але, в той же час, щось не дає мені радіти їй, як раніше. Що це таке може бути? Невже Юля манила мене лише тим, що була недоступна і чужа? Ніколи не думав, що ставлюся до того типу чоловіків, які домагаються жінку, і азарт разом з почуттями зникає. Невже вона мені просто набридла? Що ж мені робити?

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – htukr.media

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook