fbpx

Юля з Ігорем зв’язалися з сестрою, яка живе в Італії, і повідомили, що хочуть продати мамину квартиру, а гроші розділити порівну між всіма. Людмила ж наголосила, що їй ніяка “частка” не потрібна, оскільки вона повертатися у Україну не планує. А ті з тої радості вирішили викреслити з “заповіту” і мого чоловіка. На двох же вигідніше гроші ділити

У мого чоловіка Валентина є брат і дві сестри. Батька ніхто із дітей не пам’ятає. А мати вже багато років веде веселий спосіб життя, ну ви зрозуміли, чарку з рук не випускає.

Бабуся та рідні тітки відмовилися спілкуватися з ними саме через те, що мати веде ось такий спосіб життя.

Усі діти вже давно не спілкуються зі своєю мамою.

Старша сестра Людмила вже років десять, як живе та працює в Італії. Вона не хоче спілкуватися з Валентином. Не знаю чому, тому не питайте.

Десь пару років тому вони зідзвонювалися, і то причина була така, що їй щось потрібно було допомогти з квартирою владнати. Навіть після 24 лютого вона не набрала нас і не запитала, чи живі здорові, і як в нас ситуація. Може хвилювалася, щоб ми до неї не попросилися, як біженці. Але я б туди ніколи не їхала. Але то таке.

Брат Ігор працює звичайним будівельником і живе в невеличкому районному центрі з сім’єю.

Молодша сестра Юля працює лаборантом в якомусь центрі, недавно ми від зовсім чужих людей дізналися, що вона собі двокімнатну квартиру купила. Про це нам ніхто з рідні і словом не обмовився, що дуже дивно.

Зовсім випадково мій Валентин дізнався, що його брат Ігор і сестра Юля перевезли маму в село, а її квартиру в місті продали. Будинок у селі такий, що стеля на голову падає: зручності на вулиці, воду треба носити від сусідів.

Ігор і Юля зв’язалися зі старшою сестрою, яка в Італії живе, і домовилися, що вони цю мамину квартиру продадуть. Людмила ж сказала, що їй “частки” не треба, щоб розділили між всіма, крім неї. Як ми зрозуміли, вона повертатися в Україну не збирається. З чоловіком вона розлучилася, і дітей вже навіть до себе забрала.

Але Ігор з Юлею вирішили схитрувати, і кинути мого чоловіка.

Валентин досі прийти до тями не може: він просто ніяк не очікував такого “сюрпризу” від своїх рідних людей. Я його чудово розумію.

Невже їм так були потрібні гроші, що вони просто викреслили з життя рідного брата?

Хіба так люблячі брати та сестри роблять?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page