fbpx
життєві історії
Юля з Василем вчепилися за “соломинку”. Саме в цій клініці їм давали найбільші шанси стати щасливими батьками. І ось диво – Юля носить під серцем дитятко. Вони були такі щасливі. Та одного дня майбутній матусі прийшло на телефон повідомлення. В ньому було все детально розписано: – Василь вже деякий час їй зраджував. В кінці ця жінка навіть спільні фото не посоромилась вислати

Юля так чекала того найбільшого жіночого щастя, та лелека все оминав їхню хату.

Юля з Василем вчепилися за “соломинку”. Саме в цій клініці їм давали найбільші шанси стати щасливими батьками. І ось диво – Юля носить під серцем дитятко. Вони були такі щасливі. Та одного дня майбутній матусі прийшло на телефон повідомлення. В ньому було все детально розписано: – Василь вже деякий час їй зраджував. В кінці ця жінка навіть спільні фото не посоромилась вислати.

Юля і Василь були дуже красивою молодою сімейною парою. Завжди веселі, енергійні, позитивні в загальному приклад для наслідування. Молоді люди настільки доповнювали, любили і поважали один одного, що для лайок і розбіжностей в їх сім’ї не було місця.

Але не дивлячись на ідилію в взаєминах все ж наступила чорна смуга.

Проживши два роки у шлюбі, молоді люди зрозуміли, що в них не виходить стати батьками. Куди тільки вони не зверталися, найкращі клініки лікарі і т.д. але все безрезультатно…

Причина була в Юлі у жінки були проблеми по жіночій частині. Лікарі не прогнозували позитивну динаміку, але все ж маленький шанс був при тривалому і дорогому лікуванні могло все вийти.

Молоді люди вирішили не упускати цей шанс і доклали максимум зусиль для досягнення поставленої мети, але, на жаль, дива не сталося.

Юля тоді переживала не саме кращі часи, у нас розвивався комплекс неповноцінності, жінка стала замикатися в собі, Василь її всіляко підтримував і говорив – “Не переймайся кохана, у нас все вийде! Ти головне пам’ятай я завжди поруч, а разом ми все подолаємо”.

Зриви, істерики, сльози чого тільки чоловікові не довелося спостерігати… і ось знову з’явився шанс, пара зважилася на допомогу клініки і Юля заспокоїлася.

Але і на цей раз не все так гладко проходило. Двічі проводили процедуру підсаджування, але, на жаль, безуспішно. Молоді люди перебували в пригніченому стані, але десь в душі все ще жила надія.

І ось нарешті сталося диво – Юля при надії. Жінка літала від щастя здавалося, що тепер ніхто і ніщо не зможе перешкодити їхньому щастю. Але в житті іноді виходить так, що в одну мить можна все втратити.

Цікавий стан у Юлі протікав добре без ускладнень, жінка була вже на 5-му місяці очікування дива. І ось одного разу “як грім серед ясного неба” Юля дізнається, що її коханий чоловік їй зраджує.

Його коханка вирішила відкрити очі дружині при надії і в соц. мережах написала Юлі всі подробиці пригод Василя. Розповідаючи в яскравих фарбах всі подробиці їхнього життя, до того ж до тексту прикріпила кілька фотографій.

Що в цей момент пережила Юля просто не передати словами, вона не могла повірити, що чоловік здатний на подібну зраду.

Як так? Чому так? Юля вірила, що це не правда, він знайде всьому пояснення, це просто монтаж. Але, на жаль, це все виявилася правдою. Єдине пояснення: “прости так вийшло”.

Юля ридала без перестанку, але зраду так і не змогла пробачити і подала на розлучення. Василь спершу оббивав пороги, просив вибачення хотів повернутися, але Юля виявилася занадто гордою і не пробачила.

Минув час, Юля народила дочку і повністю розчинилася в материнстві. Навіть після розлучення молоді люди змогли зберегти теплі дружні стосунки і залишилися люблячими батьками для своєї донечки. Марічці зараз рік тато бере активну участь в її житті, хоч і не живе разом з ними.

Таким чином один невірний крок може руйнувати навіть дуже міцну і люблячу сім’ю. Чоловік оступився і ступив наліво, а дружина занадто горда і не пробачила. І навіть їх загальна заповітна мрія (дитина) не змогла утримати і зберегти сім’ю.

Фото ілюстративне – pixabay

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page