fbpx

З Андріяною ми останнім часом мало зустрічаємось, у кожного своє життя. Та недавно чекала дитину з гуртка, і вирішила набрати її номер, та потеревенити по душам. Після розмови я запросила подругу до себе в гості, бо тих “теревень” мені видалось замало. Андріяна приїхала, як і домовлялись, привезла дітям фрукти. Ми зручно вмостились на кухні, і якось слово за словом, почали розмову про роботу. З того часу не хочу про неї нічого й чути

З Андріяною ми останнім часом мало зустрічаємось, у кожного своє життя. Та недавно чекала дитину з гуртка, і вирішила набрати її номер, та потеревенити по душам. Після розмови я запросила подругу до себе в гості, бо тих “теревень” мені видалось замало. Андріяна приїхала, як і домовлялись, привезла дітям фрукти. Ми зручно вмостились на кухні, і якось слово за словом, почали розмову про роботу. З того часу не хочу про неї нічого й чути.

***

Давним давно я знайома з однією молодою жінкою і ось одного разу запросила її до себе з ночівлею. З того вечора я більше не хочу з нею дружити. Але про все по порядку.

З Андріяною ми знайомі давно і досить часто спілкуємося, але з причини своєї завантаженості часто стали ненадовго пропадати з життя один одного.

Тому я знайшовши вільний вечір вирішила запросити її, щоб посидіти і як це називається у жінок: “перетерти кісточки”.

Але таких новин я від неї не очікувала.

Оскільки я знаю, що вона працює в дитячому саду я почала її питати як у вас там з зарплатою. Всім відомо, що нянечки отримують мінімальну зарплату, а ось вона працює завідуючою господарством, думала, що там більше.

Так ось зарплата виявляється така ж маленька, тобто мінімальна, але це мене не здивувало ні скільки, а ось інше здивувало.

Я вирішила уточнити, а як можна працювати так довго за таку мізерну зарплату, так вона каже, зате продукти не купую, я запитала, а вам, що компенсують щось?!

Ні, виявилося, що це просто банально не доїдають діти в дитячому садку.

Тобто, говорячи простою мовою, вона обважує дітей. Наприклад, замість 3 шматків м’яса в супі дитина отримує 1 шматок. “А, що вони все одно нічого не хочуть їсти, а так хоч не пропаде” – додала Андріяна.

Після цього я зовсім по-іншому почала на неї дивитися, а вона все не могла зупинитися і розповідала як “краде” у них головний кухар, виявляється, що вона подруга завідуючої садком і кухарка бере і собі і їй продукти з кухні. Навіть лячно, адже мої діти теж скоро підуть в садок.

Чоловік головної кухарки працює нічним охоронців в саду і зранку забирає сумки з саду, а саме в 4 ранку. Система налагоджена в загальному.

А ще, коли вона прийшла до мене принесла фруктів, я питала її пізніше: “Це теж з садка?”. А вона: “Ну звичайно, я взагалі нічого майже не купую з продуктів”.

Ось на ваш об’єктивний суд ось така історія, я звичайно до цього часу не знаю як бути, я б не хотіла з нею більше спілкуватися, а вона навпаки стала нав’язуватися.

Що робити? Може з нею про це поговорити?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page