fbpx
життєві історії
З чоловіком ми розлучилися чотири роки тому, і після розлучення я з двома дітьми залишилася жити з його батьками. Чоловік пішов до іншої жінки і у нього вже з нею є спільна дитина. Свекри завжди були на моїй стороні, а ось тепер вигнали мене. Вони всі вимагають, щоб я написала відмову від аліментів! Але як я можу відмовитися від цих грошей, якщо у мене дві малі дочки? Я і так утримую їх і себе на саму свою зарплату, плачу свою частину комуналки і купую продукти на всю родину

З чоловіком ми розлучилися чотири роки тому, і після розлучення я з двома дітьми залишилася жити з його батьками. Чоловік пішов до іншої жінки і у нього вже з нею є спільна дитина. Свекри завжди були на моїй стороні, а ось тепер вигнали мене!

Відразу ж після розлучення чоловік відмовлявся платити аліменти, мотивуючи це тим, що я живу в його квартирі. Постійно приходив і вимагав написати відмову від аліментів. Спочатку його батьки не втручалися в наші розборки, але коли у нього в тій родині народилася дитина, стали підтримувати сина з приводу аліментів. Але як я можу відмовитися від цих грошей, якщо у мене дві дочки – семи і десяти років? Я і так утримую їх і себе на саму свою зарплату, плачу свою частину комуналки і купую продукти на всю родину.

Та недавно свекруха поставила мені ультиматум: якщо я не напишу відмову від аліментів, то буду шукати собі інше житло. Я відмовилася і тепер вони мене просто виставили з дітьми з квартири.

На свої доходи я змогла зняти кімнату в комуналці, тому свекруха дозволила дітям повернутися до них, але – без мене. Так ми живемо тепер з дітьми в різних місцях. Вони нудьгують, скучають, я теж, плачу кожен день, але що робити – не знаю.

Молодша дочка попросила мене по телефону купити їм цуценя, щоб їм не було так самотньо, я купила, а тепер свекруха погрожує його викинути на вулицю, бо прибирати після собачати ніхто не хоче. Діти дуже засмучені, бо хоча вони і обіцяли піклуватися про щеня, але ж вони півдня в школі!

Ще більше ускладнює ситуацію те, що колишній чоловік вирішив переїхати зі своєю сім’єю назад до батьків, а квартиру дружини здавати.

Я не можу приходити до дітей, коли хочу, бачу їх тільки вранці, коли вони йдуть в школу, але це ж не може тривати постійно! Я хочу жити разом з дітьми, але розумію, що їм там буде краще, ніж зі мною на знімній квартирі.

Вже думаю, може потрібно було відмовитися від цих аліментів, тим більше що і гроші невеликі, але тепер уже пізно. Треба шукати інший вихід, яле який – не увляю. Мої рідні в іншій області, тому розраховувати можу лише на себе…

Автор: Інга

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page