fbpx
життєві історії
З Галиною напередодні ми домовились про зустріч. Коли я подзвонила, ніхто не відчинив. Ключі від квартири в мене були, оскільки я приходжу поливати квіти, коли сестри немає дома. Як виявилось, Галина була у ванній кімнаті, і з кимось мило спілкувалась по телефону. Я не хотіла її турбувати, але прислухавшись уважніше, почула голос свого чоловіка. – Звісно, ти там маєш бути завтра, адже це твоя дитина!

З Галиною напередодні ми домовились про зустріч. Коли я подзвонила, ніхто не відчинив. Ключі від квартири в мене були, оскільки я приходжу поливати квіти, коли сестри немає дома. Як виявилось, Галина була у ванній кімнаті, і з кимось мило спілкувалась по телефону. Я не хотіла її турбувати, але прислухавшись уважніше, почула голос свого чоловіка. – Звісно, ти там маєш бути завтра, адже це твоя дитина!

У мене з моєю сестрою різниця у віці шість років. Із самого початку ми з Галиною дружили.

Я завжди добре вчилася, відрізнялася старанністю, хотіла в усьому встигати, дотримувалася обережності у стосунках, не зустрічалася, з ким потрапило, але й скромницею не була. Галя ж любила тусуватися, ходила по клубах, спілкувалася з безліччю друзів, гуляла на повну. Хоча в нас і чимала різниця у віці, але ми з нею знаходили спільну мову. У батьків збиралися на свята, веселилися і спілкувалися. І у вихідні іноді теж. На дачу іноді приїжджали.

Після того, як я вийшла заміж, Галя іноді продовжувала залишатися у мене на ночівлі. Тим паче тоді, коли чоловік залишався на роботі на нічну зміну. Галину я вважала найкращою подругою. Тільки один раз стався випадок, який значною мірою похитнув мої стосунки із сестрою. Я була в курсі того, що її колишній однокласник влаштував її на роботу на пристойну посаду. Потім вона пішла на підвищення.

Я відчувала гордість за Галю, тому що вона була молодчинкою. Тільки на ділі виявилося дещо інакше. На її роботі сталася неприємність, яка згодом набула широкого розголосу. З’ясувалося, що Галя завела стосунки з одним із своїх одружених начальників, він навіть зібрався від дружини піти та дітей покинути, але сестра відмовилася від такої перспективи. Вона його просто використала для отримання підвищення. І після цього покинула.

Про це я дізналася від неї, причому, Галя анітрохи не каялася. Розповіла про те, як його дружина прибігла на фірму і почала вигукувати до неї, що та позбавляє дітей їхнього батька. А сестра тільки засміялася їй в обличчя і вказала пальцем на двері. Крім того, вона невдовзі вирішила перевестися в інший відділ, а там доглянула собі нову “любов”.

Я не могла засуджувати сестру. Це ж її особиста справа. Але перебіг її думок мене вражав. Я її не розуміла. Адже в мене був коханий чоловік, я йому була віддана, ми виховували сина і жили щасливо. Галя часто розмовляла з моїм чоловіком. Причому, не лише у моїй присутності. Я іноді передавала із чоловіком сестрі презенти, або просто допомагала їй, годувала домашніми стравами. Вони могли написати один одному повідомлення, але я була в курсі всього. Нічого такого.

Бувало, що я помічала надмірну близькість між ними. Лише намагалася гнати ці думки від себе. Адже я не бачила нічого поганого. Якось я пішла в гості до сестри, а ключі вона мені давно дала ще коли відпочивати їздила. Адже хтось повинен був поливати її квіти. Ми з нею домовились про зустріч. Тільки двері мені ніхто не відчинив. Ми один одному довіряли і тому я вирішила увійти сама.

Як з’ясувалося, вона мене не чула, бо була у ванній і розмовляла з кимось телефоном. Я спочатку хотіла постукати, але тут мені почувся голос мого чоловіка. Він говорив так солодко, називав її милкою, рідною, незвичайною, хотів зустрітися з нею.

Спочатку мені не вірилося, що це відбувається зі мною. Я почала переконувати себе, що це просто по-дружньому. Тільки тоді я почула підтвердження своїх побоювань. Галя йому почала пропонувати сходити з нею до лікаря, бо це і його дитина, тому він має бути присутнім. Я потихеньку вийшла з квартири і попрямувала додому. Адже треба забрати сина із дитячого садка.

Я зайнялася приготуванням, пранням речей, прибиранням і все це на автоматі. Чоловік привів сина. Складалося враження, що все гаразд. Лише я розуміла, що це не так. І так не хотілося руйнувати наше життя, сім’ю.

Що робити – не зрозуміло. З ким розмовляти? Що сказати? Або нічого не робити? Зробити вигляд, що я не в курсі та подивитися, як розвиватимуться події далі? А може взяти дитину та піти до батьків? Але ж невідомо, на чий бік вони захочуть стати — Галя завжди була їхньою улюбленицею. І за її витівки вони її не засуджували.

Але що найшло на мого чоловіка? Навіщо це йому? Він був спокійний. Але коли я почала ритися в таємниці від нього в його телефоні, то знайшла зашифровані папки з фото моєї сестри. А це означає, що зв’язок між ними був. І як тепер жити із усвідомленням цього?

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!