fbpx

З Камілою я познайомився в санаторії, вона там разом з мамою проходила деякі процедури. Ользі Гаврилівні я відразу сподобався, тому по приїзду додому я запросив їх обох зустрітися з моєю мамою. Ми посиділи за столом десь з пів годинки, як моя теща встала, і пішла з квартири. Як потім виявилося, вона пішла “по сусідах”, щоб дізнатися від них, що ми за люди такі, бо до 38-и я ще ні разу не був одружений

З Камілою я познайомився в санаторії, вона там разом з мамою проходила деякі процедури. Ользі Гаврилівні я відразу сподобався, тому по приїзду додому я запросив їх обох зустрітися з моєю мамою. Ми посиділи за столом десь з пів годинки, як моя теща встала, і пішла з квартири. Як потім виявилося, вона пішла “по сусідах”, щоб дізнатися від них, що ми за люди такі, бо до 38-и я ще ні разу не був одружений.

***

Весільну подорож я чекав з нетерпінням. І яким було моє здивування, коли я зрозумів, що теща їде з нами. Добре хоч не в один номер оселилася. Ось, одружився називається

Я одружився пізно, дружину свою дуже люблю. Але все по порядку. Моє життя являє собою низку нещасть.

Коли мені було десять років пішов з життя мій батько, ми з мамою важко пережили це гoре. Потім мама вийшла заміж за вітчима, і вони потихеньку почали “заглядати в чарку”. Вітчим сильно захворів, і ми багато років за ним доглядали поки він не покинув цей світ. Одного разу допомагав другу лагодити дах і впав, зламав ногу і руку, довго лежав у лікарні. Рука неправильно зрослася, довелося ламати і складати наново.

На заводі я працював токарем, отримав виробничу травму, пошкодив руку. Довго лікувався, дали групу. Мати захворіла, їй зробили опеpативне втручання, доглядав за нею як міг. Матері стало краще, у мене сеpце прихопило, знову в лікарні лежав.

То одне, то інше, ніякого особистого життя. І ось зустрів Камілу. Скромна, добра дівчина, за її словами, я їй теж відразу сподобався. А зустрілися ми в санаторії, де я проходив реабілітацію, а вона там разом з мамою теж щось лікувала. Ми стали зустрічатися, разом гуляти, розмовляти. Виявляється, ми живемо не так далеко один від одного, всього 100 кілометрів.

Камілі вже було за тридцять, мені ще більше, тому я не став тягнути і зробив їй пропозицію. З майбутньою тещею, Ольгою Гаврилівною, я познайомився в санаторії і на першому етапі я їй сподобався, дочці було дано добро. Я запросив Камілу познайомитися з моєю мамою. Вона приїхала не одна, а зі своєю мамою. Моя мама постаралася добре зустріти гостей і поки ми сиділи за столом спілкувалися, Ольга Гаврилівна, кудись зникла. Як виявляється, вона пішла по сусідах розпитати, що ми за люди.

Це потім нам баба Стефа з другого поверху доповіла. Сусіди нічого поганого про нас не сказали, я пройшов на “наступний рівень”. Мені звичайно були неприємні такі тещині розслідування, але заради коханої жінки я вирішив потерпіти, все-таки мама за дочку хвилюється. Я жив з мамою в квартирі вітчима, свою однокімнатну квартиру ми здавали в оренду, я отримую пенсію по стану здоров’я і ще працюю сторожем.

Запропонував Камілі переїхати до мене і жити окремо. Вона не захотіла. “Як я маму залишу, вона погано вже себе почуває. Де я тут нову роботу знайду, я важко звикаю до нового колективу”. Гаразд. До весілля я почав шукати роботу в її місті, знайшов. Став готуватися до переїзду. На наступний день після весільного торжества ми планували поїхати на море на базу відпочинку. І яким було моє здивування, що вранці теща теж на автобус з речами виходить. Вона їде нами. Добре хоч не в один номер з нами оселилася.

На пляжі вона уважно спостерігала, куди я дивлюся і що роблю, я вирішив не звертати увагу і не псувати собі настрій. Після поїздки поговорив з дружиною, щоб все-таки переїхати, але теща почула і прикинулася хвoрою, довелося залишити цю затію.

Не так я уявляв своє сімейне життя. Тепер куди б ми не поїхали, з нами їде Ольга Гаврилівна. Щоб залишитися вдома, вона цю думку навіть чути не хоче. Я нічого вдіяти не можу, дружина на її бік стає: “Тобі що шкода, нехай мама теж поїде, їй одній нудно”. А мені дуже весело! Ось, одружився називається.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page