fbpx

З невісткою у мене були прекрасні стосунки, я для Олі була улюбленою свекрухою. Зі сватами ми одразу здружилися. Але я сама ненароком все зіпсувала. Тепер Ольга навіть не дивиться у мій бік! А все через пораду, яку я, не розумна, дала синові. та хіба я могла інакше? Я так переживала, так хотіла, щоб вони були просто щасливі разом!

З невісткою у мене були прекрасні стосунки, я для Олі була улюбленою свекрухою. Але я сама ненароком все зіпсувала. Тепер Ольга навіть не дивиться у мій бік! А все через пораду, яку я, не розумна, дала синові. та хіба я могла інакше?

…Я майже щодня чула від сина, яка Оля прекрасна і добра. Я раділа: нарешті мій син зустрів справжнє взаємне кохання. Принаймні, так я думала тоді.

Борис Він з таким захопленням розповідав про неї і мені, і друзям. Вона була просто ідеальною для нього.

І ось син вирішив одружитися. А я, як любляча мати, підтримала його вибір.

Справили гарне весілля. До речі, у дівчини виявилися дуже милі батьки. Ми з ними відразу подружилися, їздили одне до одного в гості на свята.

Спочатку все було так добре, але поступово, через кілька місяців, все змінилося. Між Борисом і невісткою почалися непорозуміння. Я, звичайно, розуміла, що це їх перший рік, думала, притираються. Адже всі сімейні пари сваряться, поки не звикають до всіх плюсів і мінусів другої половинки.

Але я так переживала, так хотіла, щоб вони були просто щасливі разом! А цей вечір ще більше мене засмутив.

В той день пізно ввечері до мене прийшов Боря з речами. Сказав, що йому потрібно переночувати, оскільки дружина його вигнала. Він провів у мене кілька днів, поки його дружина не прийшла і не забрала його назад.

Така ситуація повторювалася знову і знову.

Коли Ольга повідомила, що чекає дитинку, я вирішила поговорити з ними. Я хотіла від чистого серця дати кілька порад, які допоможуть запобігти конфліктам.

А виявилося, я зробила ще гірше. Вони сварилися все частіше, і все частіше син ночував у мене. Я бачила як йому важко. Він вже не був тим щасливим хлопцем, моїм веселим Борькою, в його очах було саме розчарування.

Тому я порадила йому розлучитися. Я сказала, що батьком він буде чудовим, навіть якщо вони не будуть жити разом.

Син послухав, подав заяву на розлучення і подзвонив дружині.

Незабаром вона прибігла до мене і попросила допомоги. Вона хотіла, щоб я переконала сина цього не робити, щоб він не руйнував сім’ю.

І тоді я зізналася: «Це я порадила так зробити». У відповідь на моє зізнання невістка наговорила грубощів і звинуватила мене у втручанні в їхню сім’ю.

Вони помирилися! Народилося дитя. Але Ольга тепер навіть не дивиться в мою сторону, не спілкується зі мноою. І Борис ставиться до мене з холодком. Приходить іноді в гості з онучкою, але не часто.

Дуже жалкую, що тоді дала Борі таку пораду…

Автор: Марина.

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page