fbpx
життєві історії
З Оксаною ми майже рік не бачились. Вчора у Даринки був день народження і вона приїхала до похресниці з подарунками. Впізнати її було важко, адже це була геть не та людина, яку ми звикли бачити. Вона схудла на стеблиночку, а ще змінився її погляд. Оксана завжди була усміхнена, щира на позитиві дівчина. Я догадуюсь, що стало причиною цих “змін”, та це мене сильно засмучує

З чоловіком ми живемо в маленькому містечку біля кордону з Польщею. З нами разом проживає дочка із зятем і нашою улюбленою внучечкою Даринкою.

Так вийшло, що я була єдиною дочкою у батьків, а у мого чоловіка є ще молодший брат. У брата своя сім’я де також є донечка Оксанка.

Ми завжди підтримуємо тісні стосунки, настільки ми дружні наче одна сім’я. Оксана постійно на канікулах у нас, дуже вони з Наталкою, так звати мою дочку, близькі подруги. Бувало в дитинстві навіть таке, що Оксана говорила, що хоче бути схожою на мою Наталку.

А вже коли на світ з’явилась моя внучечка, то Оксану дочка взяла за хрещену, та часто приїжджала бавити Даринку.

Та після закінчення школи, Оксана вступила до вищого вузу, приїжджала додому тільки на вихідні і то не завжди знаходила час забігти до нас. Та вони з дочкою спілкувались більше в телефонному режимі.

Десь на останньому курсі Оксана познайомилась з молодим хлопцем, присилала фото Наталці, а дочка часто ділилась зі мною інформацією за Оксанине життя, адже ми не чужі люди і я, звісно, хвилювалась за неї.

Та позустрічались вони десь більше ніж пів року і розійшлись, Оксана дуже важко це перенесла.

Якось забула вам звернути увагу на те, що Оксанка в нас така в тілі дівчина, має гарні пишні форми, але їй завжди була повнота до лиця, наче і нічого зайвого, все в міру.

Та хлопець наголосив, що причина в тому, що вона через це йому не підходить. Йому потрібна дівчина модельної зовнішності.

Звичайно, ми заспокоювали Оксану, говорили, що значить він не її доля, що вона прекрасна і талановита дівчина, що дуже рідко люди сходяться через зовнішність, в більшості випадків стосунки пов’язують тоді, коли близькі по духу.

Оксана заспокоювала нас, що все в нормі, вона готова перегорнути цю сторінку в своєму житті. Згодом наші діти подарували нам ще й онука, ми щасливі були в своїх клопотах.

Про Оксану дізнавались від брата, що вона влаштувалась на роботу бухгалтером на підприємстві. Так вийшло, що ми майже рік не бачились. Вчора у Даринки святкували день народження і Оксана приїхала до похресниці з подарунками.

Впізнати її було важко, адже вона геть не та дівчина, яку ми знали. Вона схудла на стеблиночку, а ще змінився її погляд.

Оксана завжди була усміхнена, щира на позитиві дівчина. Але сьогодні вона була якась роздратована, нервувала через дрібнички.

Та Оксана запевнила нас з Наталкою, що хвилюватись нам нічого, в неї все чудово, а схудла вона, бо дбає про свій зовнішній вигляд.

Читайте також: Ольга Яківна в своїй “проповіді” не зупинялася. – Леська, їй-богу, дай йому хоч дихнути в суботу та неділю. Хіба ти не бачиш, що він весь блідий? Я не можу дивитися, як ти закидаєш мого Мар’янчика роботами. – Щоб ви розуміли, в боргову яму ми потрапили через її таке виховання сина. Та якби не я, ми б будинку лишилися. Тільки свекруха цього і чути не хоче, ще й налаштовує проти мене своїх сусідів

За столом наче вона трохи і їла, можливо і справді в неї все добре, а я себе накручую. Адже винаймає Оксана житло в місті і до батьків приїжджає рідко.

Та серце не на місці. Турбують мене думки про швидке схуднення Оксани. Як би не переросло це “захоплення” в щось гірше.

Можливо в когось із вас була схожа ситуація і ви дасте мені пораду. Чи потрібно реагувати на такі зміни негайно?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page