fbpx
життєві історії
З п’яти років у мене була одна мрія – швидше вирости і виїхати. Вона за все дитинство жодного разу не сказала, що любить мене, що я для неї найрідніша. У дитинстві за будь-яку провину я годинами стояла в кутку. У мене є молодший на 16 років брат. Моєму синові 3 місяці. Я їй посилала мало не кожен місяць гроші, 5-10 тисяч. Ці два роки я була ідеальною дочкою

Я вже доросла, мені 35 років. Я пам’ятаю себе приблизно з двох років, жили ми тоді з моєю прабабусею, вона завжди із задоволенням няньчила мене і шалено любила. Моя мама привела мене на світ у 20 років, заміж виходила при надії, так наполяг батько.

Чекали всі на хлопчика, крім моєї бабусі, матері батька. Я не пам’ятаю, щоб я особливо багато завдавала клопоту, уроки перевіряли лише до 3 класу, школу закінчила із золотою медаллю.

Батько після весілля одразу почав скакати у гречку, мама про це завжди розповідала, міг три доби не приходити додому.

У матері неврівноважений характер, і все своє незадоволення життям виміщувала чомусь на мені. Зі мною вона поводилася грубо, карала лозиною, віником за четвірки в щоденнику, за не так сказане слово, за суперечку з нею. На мої сльози завжди прибігала бабуся, захищала мене, а маму називала не мамою, а мочухою.

Мати завжди на мене репетувала і вдома, і на вулиці, і у присутності сторонніх, при гостях.

З п’яти років у мене була одна мрія – швидше вирости і виїхати. Вона за все дитинство жодного разу не сказала, що любить мене, що я для неї найрідніша, найулюбленіша. Батько багато працював і працює, і багато не бачив, а коли був вдома, він боронив мене. Він мене пальцем ніколи не чіпав.

У дитинстві за будь-яку провину я годинами стояла в кутку. У мене є молодший на 16 років брат. Його вона обожнює і носиться з ним. Коли він народився, я працювала вдома на неї та на нього, все було на мені, прання білизни, прибирання.

Коли я вступала в університет, мама висунула мені умову, що мене навчатиме, якщо я дам слово, що потім навчатиму брата.

Зараз вона вже бабуся, моєму синові 3 місяці, вона рази три з ним посиділа і почала відмовляти, сказала, що у неї купа справ, їй треба трояндочки обрізати, паркан пофарбувати і взагалі у неї найменша дитина – мій брат 13 років.

Мама не працює вже понад 15 років, сидить удома. Дякую, мені свекруха допомагає з дитиною і ніколи не відмовляє. Мати вважає, що їй ще зарано бути бабусею. Поки я навчалася, вона завжди мало не щодня казала, що коли ти вже вийдеш заміж, скільки грошей на тебе йде.

Саме тому, коли чоловік, старший за мене на 12 років, запропонував заміж, я втекла, не замислюючись, але цей шлюб розпався через п’ять років. Зараз у моєї мами інший зять, але і він поганий, і я, і все довкола.

У свій час ще в першому шлюбі у мене була кілька років хороша робота, і я їй посилала мало не кожен місяць гроші, 5-10 тисяч. Ці два роки я була ідеальною дочкою. Потім ми переїхали, я розлучилася і вже не могла їй давати гроші. Знову стала поганою.

Їй до пенсії ще сім років. Але вона не немічна і стара. Навпаки, ботокс, силікон. де треба, ще в 40 років зробила, фітнес, басейн і таке інше.

Чи люблю я свою матір? Велике питання. Можливо тільки дуже глибоко у душі. Шаную – так, це безперечно, а батька. попри все, люблю. На свого сина намагаюся взагалі не підвищувати голос, і постійно кажу йому, що я його дуже люблю, що він у мене найулюбленіший, найкрасивіший і найрідніший.

Нехай Данилко ще маленький, але я впевнена, що він мене розуміє.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.