fbpx
Цікаве
З печі з жару прогноз найавторитетнішого екстрасенса й астролога України Гордєєва: про що варто потурбуватися українцям найближчими місяцями, українські міста сьогодні. Без води та чітко, поки що фахівець тут не бачить просвітлення. Цю область оберігає якась особлива сила

З печі з жару для вас свіжий прогноз найавторитетнішого екстрасенса й астролога України Макса Гордєєва: про що варто потурбуватися українцям найближчими місяцями, українські міста сьогодні.

Українські міста сьогодні потопають у російських ракетах. Масовані ракетні атаки почалися 10 жовтня 2022 року. Зруйнована інфраструктура, житлові будинки, вулиці та навіть дитячі майданчики – ось що несе російський світ в Україну.

Але найжахливіше, що щодня продовжують знищуватися мирні жителі: дорослі, старі та діти. Як довго цей кошмар триватиме, розповів екстрасенс і маг Макс Гордєєв.

Макс Гордєєв подивився, що чекає на кожну з областей України в найближчому майбутньому.

Карти підказують, що ситуація у Луганській та Донецькій областях, як і раніше, важка. Обстріли, руйнування та численні людські жертви – сьогоднішня реальність цих регіонів. Поки що фахівець не бачить просвітлення.

Із Запорізькою областю все приблизно так само. Більше того, саме Запоріжжя перебуває під постійним ракетним обстрілом російських окупантів. Насамперед страждають мирні жителі. Ворог завдає ударів по житлових будинках переважно вночі, коли люди сплять. З кожним днем ​​погіршення.

Гордєєв вважає, що Росія хоче ізолювати Запоріжжя. Тероризація міста триватиме наступні 2 місяці. Проте окупувати адміністративний центр області їм не вдасться.

Після масованого ракетного обстрілу у понеділок весь Харків було знеструмлено. Перебої зі світлом будуть і надалі, оскільки Росія продовжить обстрілювати місто. Тому не зайве дізнатися, як економити електрику в умовах нашої нової реальності.

Велика кількість прильотів очікується у Дніпропетровській області. Це триватиме і вночі, і вдень. А стабілізуватися ситуація зможе не раніше, ніж за 3-4 тижні.

Збройні сили України успішно звільняють населені пункти Херсонської області. Жителям, які, як і раніше, живуть на окупованих територіях, дуже важко. Але екстрасенс благає їх набратися терпіння та вірити у ЗСУ!

Прильоти по критичній інфраструктурі будуть і в Полтавській області. Підготуватися до цього неможливо, проте запастися свічками та ліхтариками потрібно вже зараз. Можливі перебої зі світлом.

Ситуація в Сумській області буде розпалюватися. Гордєєв говорить про можливі провокації на кордоні. Це призведе до того, що люди почнуть масово їхати у безпечніші місця України.

Ситуація в інших областях України

На Миколаївщині вже звикли до регулярних прильотів. Найближчим часом ворожі обстріли посиляться.

Ще більше руйнувань та людських жертв. Як і Запоріжжя, Росія хоче ізолювати це місто. Але до окупації справа точно не дійде, переконаний маг.

Немає добрих новин і для Кіровоградської області. У пошуках безпеки місцеві мешканці почнуть масово виїжджати.

Черкаську область чекають серйозні ракетні напади. Причому ситуація може бути напруженою до кінця року.

За словами Гордєєва, Лукашенко справді вірить, що Україна може напасти на Білорусь. Тому на кордоні Чернігівщини можливі провокації. Тим не менш, там ситуація буде складатися набагато краще, ніж в інших українських містах.

Енергетично Одеса готова давати відсіч ворогу. Однак прильоти будуть, до цього треба бути готовими.

Щодо Вінницької області, її оберігає якась особлива сила. Прильоти будуть, вірніше, вони вже були. Однак це стосується саме області, а не самого міста.

На Житомирщині накопичується негативна енергія. Очікуються прильоти і в місті, і за його межами.

Те саме стосується Хмельницької області. Але ще гірші справи у Рівненській області. За словами фахівця, хтось видав важливу інформацію про потенційні для удару об’єкти. Що це буде і коли, не зрозуміло. Однак не варто нехтувати сигналами про повітряну тривогу!

Ситуація на заході України також нестабільна. Прильоти та руйнування будуть, без жертв також не обійдеться.

Однак, все стабілізується протягом 10 днів. Екстрасенс закликає людей не гуляти центром міст під час повітряних тривог. Обов’язково перебувайте у укриттях!

Найближче майбутнє України

Дмитро Медведєв заявив, що масований ракетний обстріл України, який стався 10 жовтня, це лише початок.

Макс Гордєєв говорить про те, що ресурси Росії вичерпуються. Однак проблема в тому, що є країна, яка таємно постачає РФ ракети. Водночас, грошей у Росії все менше і менше. Існує велика ймовірність, що РФ купує все озброєння в борг.

Український екстрасенс вважає, що серйозна ракетна загроза масованого характеру пройде 10 днів.

Сподіваємось, що все буде саме так. Віримо у Всевишнього, ЗСУ та чекаємо на перемогу України в цій непростій боротьбі!

Всім мирного неба!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, скріншот.

You cannot copy content of this page