fbpx
життєві історії
З появою другої дитинки в сім’ї, Оленка зрозуміла, що не дає собі ради. Спершу на допомогу приїхала її мама, але пробувши два тижні, її терміново викликали на роботу до Польщі. Щоб не втратити хороше місце, та не думаючи поїхала. Олені нічого не залишалося, як просити допомогу у Ганни Дмитрівни. Але ж як? Вони ж так важко розійшлися після останньої зустрічі

З появою другої дитинки в сім’ї, Оленка зрозуміла, що не дає собі ради. Спершу на допомогу приїхала її мама, але пробувши два тижні, її терміново викликали на роботу до Польщі. Щоб не втратити хороше місце, та не думаючи поїхала. Олені нічого не залишалося, як просити допомогу у Ганни Дмитрівни. Але ж як? Вони ж так важко розійшлися після останньої зустрічі.

Оленка з Мирославом проживають в столиці. Виховують трирічну донечку, і ось недавно дізналися, що скоро сім’я їх збільшиться. Щоб вберегти дружину і дочку від запиленого міста, Мирослав відвіз їх на літо в село до своїх батьків.

В той час Оленка носила під серцем другу дитинку. Вони з Мирославом вже більше п’яти років жили в столиці, мали трирічну донечку – Яринку.

Мирослав на літо вирішив відправити дружину з донечкою на свіже повітря, до батьків в село, за 70 км. від столиці. Планувалося на все літо, але Оленко ледь три тижні витримала.

– Чого Яринка так пищить? Що ти їй дозволяєш? Чому так мало у неї зубків? Ти до стоматолога з цього приводу зверталася?

Таких причіпок було сотні і кожного дня.

Оленка і без того не дуже  добре себе почувала, а тут ще доводилося постійно стежити за дочкою і постійно бути на нервах через свекрів. Загалом, радості від такого “свіжого повітря” було мало.

Оленка вся засмикана, постійно телефонувала Мирославу зі скаргами, в результаті він приїхав і забрав їх додому.

У задушливій маленькій квартирі Олена була щаслива. З батьками чоловіка тоді влітку розлучилися недобре, посварилися. Олена ще і чоловіка пиляла, щоб припинив спілкування. Хоча це й не правильно! Поїхали і все, навіщо відносини псувати? І вважаю, що Мирослав вчинив неправильно, пішовши на поводу у дружини.

Їй спокій в цей час був потрібен, а не нервуватись. А він звів нанівець спілкування з батьками. Вони складні люди, але Мирослав перегнув палицю. І ось у них на світ з’явився синочок.

Як і кожній жінці в такий період дуже важко. Ще Яринка маленька, їй потрібний догляд, а тут ще й синочок. Оленка думала, що впорається, але насправді це не виходило. Мирослав весь час на роботі, тому дім і діти лягли повністю на її плечі.

Мама Оленки допомагала по можливості, але так склалися обставини, що їй потрібно було підмінити рідну сестру в Польщі (вона там працювала). Оленка з Мирославом вирішили звернутися до його мами – Ганни Дмитрівни, щоб допомогла хоч трохи з малюками, принаймні поки Назарчику не виповниться пів рочку.

Мирослав почав телефонувати мамі, щоб приїхала на деякий час допомогти Олені з дітьми, а та упирається, каже що Олена невдячна. І взагалі, вона ні її, ні сина і навіть рідних онуків бачити не хоче.

Що думаєте, хто правий у цій ситуації? Як не крути, але батьки життя прожили, і краще знають, як виховувати дітей, а невістці нема чого нервувати через повчання.

А якщо вже вважає їх повчання поганими, то покивати головою, а робити своє. Не варто було ще й чоловіка проти батьків налаштовувати, тепер вони ображені на весь світ…

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook